info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Oakley Manorburn

Pánske slnečné okuliare

Farebné varianty

V utorok 4. 4. u vás

Máme už len 2 kusy. Bude jeden Váš?

116,61 € 150,00 € ušetríte 33,00 € -22 %
  • Tento produkt má dopravu zadarmo
  • icon-Created with Sketch. Tovar môžete vrátiť do 30 dní

Oakley

94791356

Inšpirovaný úspechom hry Sylas. Tento štýl ponúka rovnakú všestrannosť a jednoduchosť v klasickej siluete vhodnej pre rôzne typy tváre.
Pevný, ale ľahký rám O-matter poskytuje odolnosť a prispieva k celodennému pohodliu.

Špecifikácie funkcií:

  • Three-point Fit je trojbodový systém držania okuliarov na tvári, ktorý je navrhnutý pre maximálne pohodlie a zabezpečenie presného optického usadenia okuliarov na tvári. Všetko je doplnené ešte viac silikónovými nosovými vankúšikmi, ktoré dokonale sedia a netlačia.
  • Tento model je k dispozícii so šošovkami Prizm™, ktoré sú navrhnuté tak, aby zlepšili vnímanie farieb, zvýšili kontrast a detaily a umožnili vám čo najlepšie využiť vaše aktivity.
  • Na údržbu šošoviek Oakley HDO® sa vaše nové okuliare dodávajú so špeciálne tkaným elektrostatickým vreckom Microclear™ na čistenie a skladovanie. Jeho použitie zachová vynikajúcu optickú kvalitu šošoviek Oakley z číreho materiálu Plutonite® na dlhý čas.
  • Vrecko Microclear™ pravidelne umývajte a sušte na vzduchu.
  • Odolnosť a celodenné pohodlie vďaka ľahkému a odolnému polykarbonátu O Matter™.

Prizm™ je revolučná technológia v optike objektívov založená na desaťročiach vedeckého výskumu farieb a ich šírenia. Šošovky Prizm™ poskytujú bezprecedentnú kontrolu nad priepustnosťou svetla, čo vedie k presne vyladeným farbám, ktoré maximalizujú kontrast a zlepšujú viditeľnosť jednotlivých farebných odtieňov, čo nám umožňuje lepšie rozlíšiť nerovnosti alebo detaily, ktoré voľným okom nie sme schopní zaregistrovať.

Parametre

Šport Voľný čas
Sezóna 2022 Q1
Polarizácia Nie
Typ produktu - okuliare Okuliare
Typ šošovky Prizm
Kontrast Zvýšený
Typ obrúčok Celorámové
Ochrana 3 - silné žiarenie (slnečno)
Technológie Unobtanium® , O-Matter , Prizm Technology

Unobtanium®

Originálna inovácia Oakley Unobtanium zvyšuje priľnavosť a zaisťuje, že rám okuliarov vám bude vždy správne sedieť na mieste, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach.

O-Matter

Oakley O-Matter je ľahký plastový materiál navrhnutý tak, aby bol odolný a pohodlný. Materiál je tiež navrhnutý pre odolnosť voči nárazu vďaka kontrolovanej pružnosti, bez toho aby sa časom deformoval ako acetát. Je dvakrát silnejší ako acetát, ale o 25 % ľahší.

Prizm Technology

Prizm je revolučná technológia šošoviek od spoločnosti Oakley. Dramaticky vylepšuje detaily a poskytuje ultra presné vyladenie farieb, navrhnuté pre konkrétne prostredie. Šošovky sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali väčšiu bohatosť vášho vizuálneho zážitku, aby ste mohli podávať lepší výkon. S bežnými slnečnými okuliarmi vyzerá svet nudne a plocho, ale vďaka technológii šošoviek PRIZM™ všetko vyzerá živo a žiarivo a odhaľuje nuansy, ktoré by za normálnych okolností zostali očiam skryté.

Pomôžeme s výberom tovaru
Odborné produktové otázky

Predajňa v Brně
+420 724 955 068 Po-Pi 11:00-18:00, So 9:00-13:00
brno@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme
Predajňa v Praze
+420 737 121 161 Po-Pi 11:00-18:00, So 10:00-14:00
praha@sanasport.cz Píšte kedykoľvek, čoskoro odpovieme