info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Teamsport - športové vybavenie pre kluby

Spolupracujeme s úspešnými aj nádejnými športovcami a klubmi bez ohľadu na súťažnú úroveň a pomáhame im dosahovať najlepšie výsledky. V súčasnej dobe dodávame špičkové topánky, oblečenie a ďalšie vybavenie viac ako 500 českým a slovenským klubom (florbal, volejbal, hádzaná, bedminton, squash, beh...) vrátane tých najlepších, medzi ktoré patrí napr. Florbal Chodov, Black Volley Beskydy, Volejbal Kladno, FBS Olomouc, Slávia UK Bratislava či VK Prievidza. Chcete byť medzi nimi?

Nakupujte športovú výbavu výhodne

Zaistíme vášmu klubu takmer všetko, na čo si spomeniete:

  • halové topánky (príp. bežecké, voľnočasové ai.)
  • tričká, kraťasy a ďalšie oblečenie nielen na zápas
  • tašky, lopty, rakety, chrániče a mnohé doplnky

Čokoľvek nájdete v našom e-shope, to môžete mať výhodnejšie - stačí sa ozvať na teamsport@sanasport.cz (a je úplne jedno, či ste výborný extraligový klub alebo partia kamarátov hrajúca amatérsku ligu).

Hromadné aj individuálne nákupy

V rámci Teamsportu môžete nakupovať pre svoj klub nielen hromadne, ale aj individuálne, kedy vám pripravíme dlhodobé vouchery, ktoré môžu vaši hráči a ďalší členovia klubu ľubovoľne využívať podľa potreby. Môžete tak mať zľavu 20 a viac % na viac ako 40 rôznych značiek vrátane tých najlepších ako adidas, Asics, Mizuno, Salming, CEP, Craft ai.

Podpora športových akcií

Organizujete závody alebo iné športové akcie a chceli by ste účastníkom poskytnúť rôzne benefity? Zľavy na športové vybavenie alebo odmeny pre najlepších? Zaujímavé udalosti radi podporíme.

Chcete vedieť viac? Napíšte nám na e-mail teamsport@sanasport.cz.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:17:35:45
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu