info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Nájdete u nás tovar top značiek

2XU

Austrália 2005

Značka 2XU sa zaoberá vývojom a výrobou športového vybavenia a oblečenia. V Austrálii ju triatlonista Jamie Hunt s cieľom prehĺbiť všestrannosť tiel všetkých športovcov a tým im umožniť rýchly posun na vyššie úrovne.

Prejsť na produkty

Aclima

Nórsko 1939

Skúsenosti s nórskou klímou a otvorenosť inováciám urobili zo značky Aclima uznávaného výrobcu vlnenej spodnej bielizne. Oblečenie s prímesou merino vlny poskytuje excelentný komfort v akýchkoľvek teplotných podmienkach, za každého ročného obdobia a aj pri vysokej intenzite pohybu.

Prejsť na produkty

adidas

Nemecko 1949

Od svojho založenia pred viac ako sedemdesiatimi rokmi patrí adidas k svetovej špičke multišportového oblečenia, topánok a vybavenia. Nabúchané moderné technológie dopĺňa o štýlový dizajn a udáva tak krok svetovej športovej móde. Ikonické tri pruhy sú potom zárukou kvality.

Prejsť na produkty

Affenzahn

Nemecko 2010

Nemecká značka Affenzahn dbá na zdravé prostredie pre vývoj našich detí, ich chrbtice aj chodidiel. Spoločnosť sa zameriava na výrobu detských batohov a barefootovej obuvi. Pri výrobe využívajú recyklačné procesy, vďaka ktorým našim deťom neznečisťujú planétu.

Prejsť na produkty

Alfa

Nórsko 1931

Chcete topánky preverené drsnou prírodou severu? Potom pozerajte po outdoorovej obuvi Alfa. Jej produkty musia vždy plniť najprísnejšie kritériá, aby cieľovému zákazníkovi urobili čo najlepšiu službu. Niet divu, že túto značku obúvajú nórske bezpečnostné zložky.

Prejsť na produkty

AXA

Holandsko 1902

AXA vyše 115 rokov vyvíja a vyrába cyklistické vybavenie. Značka sa špecializuje predovšetkým na predné a koncové svetlá a na bezpečnosť vášho bicykla – teda na zámky. Inovatívne postupy zaručujú vysokú odolnosť a nízku váhu všetkých zámkov. Bicykel vždy nájdete tam, kde ste ho nechali.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Barebarics

Slovensko 2022

Be Lenka, značka kvalitnej barefoot obuvi, sa pustila do výroby štýlových barefoot tenisiek pod názvom Barebarics. Vďaka bohatým skúsenostiam sa nemusíte ničoho obávať, každý model je mimoriadne pohodlný a vysoko odolný - bude vám slúžiť dlhé roky.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Be Lenka

Slovensko 2015

Slovenská značka Be Lenka sa zákazníkom prezentuje hlavne svojou láskou k prírode, zvieratám aj ľuďom. Značka o sebe nenadarmo tvrdí, že sú skôr rodina než firma . Svojimi výrobkami jasne dokazujú eco-friendly prístup a svoju snahu dostať ľudí späť ku koreňom. A s barefoot topánkami tie korene krásne pocítite.

Prejsť na produkty

Bjež

Česká republika 2020

Česká značka BJEŽ sa od svojho počiatku inšpiruje predovšetkým v pestrofarebných odtieňoch. Prvé čelenky vzišli z dlhoročného trápenia zakladateľky, ktorá musela pri každom aktívnom pohybe a športe bojovať s bujarými kučerami svojich vlasov. Ako sama hovorí, bolo ťažké ich skrotiť.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Bluegrass

Taliansko 2008

Značka Bluegrass vznikla v roku 2008 ako spoločný projekt cyklonadšencov a značky MET. Vďaka skúsenostiam z odboru sa Bluegrass rýchlo dostalo k svetovej špičke. Odvtedy sa neustále snaží zdokonaľovať všetky svoje výrobky – ochranné pomôcky na adrenalínovú cyklistiku.

Prejsť na produkty

Brooks

USA 1914

Americký výrobca bežeckého vybavenia má skúsenosti s viacerými športmi. Po roku 2001 sa však vrhol na vývoj a výrobu bežeckej obuvi a ďalšieho bežeckého vybavenia. Moderné technológie a materiály udržujú hmotnosť na uzde a zároveň sľubujú odolnosť aj pri každodennom používaní.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Bula

USA 1983

Značka Bula sa preslávila predovšetkým vďaka zimnému oblečeniu. Niekoľko rokov však vyrába aj letné oblečenie a najrôznejšie doplnky, ktoré vám spríjemnia pobyt vonku na rozpálenom slnku. Jej devízou je pestrofarebný dizajn, ktorý padne do oka každému štýlovému športovcovi.

Prejsť na produkty

CEP

Nemecko 2007

Značka CEP je renomovaný výrobca kvalitnej kompresnej bielizne. To vám prinesie lepší výkon, rýchlejšiu regeneráciu a ochranu pred zranením. Kúzlo kompresného oblečenia využívajú všetci profesionálni športovci, aby mohli dosiahnuť najvyššie možné výkony.

Prejsť na produkty

Color Kids

Dánsko 1996

Farby majú veľký vplyv na našu myseľ. Aj preto sú všetky produkty značky Color Kids pestrofarebné a plné hravých vzorov. Vďaka nim a použitým materiálom vaše deti ani nezaregistrujú, že okolo nich už hodiny prší. Namiesto toho sa budú neustále baviť a dýchať čerstvý vzduch.

Prejsť na produkty

Craft

Švédsko 1977

Švédská firma Craft sa špecializuje na vysoko efektívne funkčné prádlo pre profesionálny šport, aktívna rekreácia aj pravidelný tréning pre udržanie váhy a kondície. Vďaka unikátnemu systému troch vrstiev vám Craft poskytne dokonalé pohodlie za akýchkoľvek podmienok.

Prejsť na produkty

Deuter

Nemecko 1898

Výrobca batohov Deuter sa už od prelomu 19. a 20. storočia pýši tým najlepším renomé. Je jednotkou v produkcii batožiny tej najvyššej kvality nielen v „rodnom“ Nemecku, ale po celom svete. Horolezci, vojaci, turisti aj cyklisti vedia, že na batohy Deuter sa môžu spoľahnúť.

Prejsť na produkty

Devold

Nórsko 1853

Merino je oveľa jemnejšie než tradičná vlna, perfektne izoluje a zároveň dýcha. Vlnené prádlo dobre pohlcuje vlhkosť a hreje aj za mokra. Najunikátnejšou vlastnosťou merino vlny je však jej vysoko antibakteriálny účinok, vďaka ktorému oblečenie nezapácha ani po niekoľkodňovej náročnej túre.

Prejsť na produkty

Didriksons

Švédsko 1913

Aj drsné aktivity môžete prežiť v pokoji a pohodlí, keď máte to správne vybavenie. Didriksons je švédsky špecialista na funkčné oblečenie do extrémnych podmienok - jar, leto, jeseň a zimu objavíte v novej perpektive. Verte, že lepšie už sa na šport vybaviť nemôžete!

Prejsť na produkty

Eno

USA 1999

Spoločnosť Eno je zložená z nadšencov outdoorového spôsobu života. Všetci milujú prírodu a spanie pod širákom. A všetci si radšej ľahnú do hamaky než do stanu, kde im nevadí nerovný terén, chrobáky ani dažďom nasiaknuté podložie.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Ferrino

Taliansko 1870

Značka Ferrino má obrovskú silu v 150 rokoch vývoja a hľadania lepších konštrukcií a vhodnejších materiálov. Vďaka svojim skúsenostiam vie, ako vytvárať outdoorové vybavenie do najdrsnejších podmienok pre výstup na vrcholky Himalájí aj pre viacdenné putovanie letnou prírodou.

Prejsť na produkty

Garmont

Taliansko 1964

Značka Garmont je v outdoorovom odbore už 55 rokov a rovnaký čas dobrodruhovia s týmto vybavením zdolávajú krutosti strmých kopcov od ich päty až na vrchol. Dlhodobé skúsenosti a know-how sa prejavujú v každom páre outdoorovej obuvi.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Grangers

Veľká Británia 1937

Ani to najkvalitnejšie outdoorové vybavenie s najmodernejšími ochrannými membránami nezostane dlho v kondícii bez trochy starostlivosti. Čistiace a impregnačné prostriedky Granger's dokážu výrazne predĺžiť životnosť vášho oblečenia, topánok, batohov alebo napríklad stanu.

Prejsť na produkty

Gumbies

Veľká Británia 2006

Značka Gumbies ide cestou minimalistickej obuvi. Skvelá konštrukcia ich žabiek poskytuje nohám slobodu, zatiaľ čo ich chráni pred nástrahami chodníkov i prírodných ciest. Vďaka šetrnej výrobe a materiálom z prírodných a recyklovaných zdrojov navyše nezanechávajú ekologickú stopu.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Haglöfs

Švédsko 1914

Od roku 1914 sa značka Haglöfs neustále vyvíja a drží krok s najnovšími trendmi, materiálmi aj technológiami. V Európe sa určite jedná o jednu z najprogresívnejších značiek, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitného oblečenia a topánok do outdooru. So sídlom vo Švédsku majú k outdooru veľmi blízko.

Prejsť na produkty

Hannah

Česká republika 1991

Česká značka Hannah vyrába svoje produkty najmodernejšími technológiami z overených materiálov. Môžete tak očakávať perfektnú kvalitu aj spracovanie každého kúsku svojej outdoorovej výbavy. V Hannah sa nemusíte báť výstupu na ľadovce ani daždivého výletu do lesa.

Prejsť na produkty

Helly Hansen

Nórsko 1877

Viac ako 140 rokov výroby a inovácií na vás dýcha z každého produktu značky Helly Hansen. Značka nesie meno po svojom zakladateľovi - kapitánovi rybárskej lode, ktorý už mal plné zuby drsných nórskych podmienok a rozhodol sa, že aj v zime na mori môže byť v pohodlí a v suchu.

Prejsť na produkty

HydraPak

USA 1996

Vodné vaky HydraPak sú odpoveďou na rastúci dopyt cyklistov po systéme doplňovania tekutín, ktorý by im umožňoval piť za jazdy, bez toho, aby museli dávať dole batoh. Čoskoro sa značka stala celosvetovo známou a vyhľadávanou nielen medzi cyklistami, ale aj bežcami a ďalšími športovcami.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Inov-8

Veľká Británia 2003

Obuv Inov-8 sa vyznačuje ľahkou a ergonomickou konštrukciou, ktorá vám pomôže rozvíjať čo najprirodzenejši štýl behu. Za svoju krátku históriu sa stala lídrom vo svojom odbore po celom svete. Dnes Inov-8 vyrába viac, než len topánky na behanie - oblečenie, doplnky a ďalšie vybavenie.

Prejsť na produkty

Iron-ic

Taliansko 1999

Talianska značka Iron-ic v sebe snúbi ľahký dizajn, maximálnu funkčnosť a dlhotrvajúce pohodlie pri každom pohybe. Výrobky sú orientované na maximálny výkon a všetky produkty sú špeciálne prispôsobené ľudskému telu, čo napomáha k neustálej podpore namáhaných svalov.

Prejsť na produkty

Joma

Španielsko 1965

Značka Joma sa počas pol storočia stala najprestížnejším výrobcom futbalovej obuvi v Španielsku. Vneste aj vy do hry trochu španielskeho temperamentu

Prejsť na produkty

Kari Traa

Nórsko 2002

Nórska Kari Traa sa vyznačuje kvalitným prevedením a maximálnym pochopením pre ženské potreby. Jej oblečenie nikde neškrtí, nehryzie, nedrie a (rovnako ako freestylové lyžovanie) neobmedzuje v pohybe. Je skrátka presne také, aké si ho všetky prajeme.

Prejsť na produkty

Kästle

Rakúsko 1924

Nekompromisná kvalita a nadčasový dizajn prichádza so značkou Kästle. Prepracovaný funkčný dizajn lyží prispieva k lepším jazdným vlastnostiam aj k zníženiu váhy lyží. Kästle si starostlivo pripraví každučký detail, ktorý následne premení na funkčný prvok. Neustále inovácie ženú značku vpred.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Kayland

Taliansko 1971

Talianska značka Kayland sa od svojho počiatku sústredila na spoluprácu s profesionálnymi športovcami, ktorí značke dávali svoje podnety na zlepšenie výkonnostného vybavenia. Táto spolupráca nesie svoje ovocie už viac ako päťdesiat rokov a obuvi Kayland prepadá čoraz viac milovníkov outdooru.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Keen

USA 2003

Dvadsaťročné skúsenosti sa jasne prejavujú v každom výrobku americkej značky Keen. Topánky aj doplnky oblečenia sa osvedčili na spúste výprav do najrôznejších zákutí sveta. Keen sa aktívne podieľa na ekologických myšlienkach a skutkoch, ktoré pomáhajú zlepšiť svet okolo nás.

Prejsť na produkty

Killtec

Nemecko 1981

Značka killtec sa opiera o viac ako 40 rokov skúseností v oblasti výroby oblečenia pre šport, lyžovanie, outdoorovú turistiku a voľný čas. Filozofia značky zahŕňa férové ​​konanie a cenu primeranú kvalite. Hlavný je však ústretový prístup a snaha poskytnúť zákazníkom to najlepšie.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Kilpi

Česká republika 2013

Nad nekompromisnou kvalitou športového oblečenia a doplnkov od Kilpi vám zostane rozum stáť. Vybavenie pre všetky ročné obdobia vás nenechajú v štichu na horskom slnku, v lejaku, snehovej búrke ani pri chladnej víchrici z hôr. Za všetkých situácií vám dodajú maximálnu mieru komfortu.

Prejsť na produkty

La Sportiva

Taliansko 1928

Kde inde by mali vznikať špičkové topánky a vybavenie pre milovníkov horských štítov a skalnatých previsov ako v talianskych Dolomitoch? Sortiment La Sportiva pokrýva lezecké vybavenie, oblečenie, outdoorovú obuv pre náročných i celú radu trailových bežeckých topánok, ktoré vás podržia v teréne.

Prejsť na produkty

Leki

Nemecko 1970

So spoločnosťou LEKI spolupracujú na vývoji najlepší svetoví lyžiari aj mnoho ďalších športovcov - to prináša záruku kvalitných a prvotriednych výrobkov. Vďaka neustálemu vývoju má LEKI viac ako 250 patentov na športové palice a ďalšie vybavenie, čo z nej robí jednu z najinovatívnejších firiem v brandži outdoorových potrieb.

Prejsť na produkty

Lucky in Love

USA 2010

Z Miami pochádza tenisová a golfová značka športového oblečenia pre ženy a dievčatá Lucky in Love. Pestrofarebné tričká, topy, šaty a sukne nikoho nenechajú na pochybách, že toto je presne to, čo by mala nosiť každá slečna aj dáma. Inšpirácia značky jednoducho nepozná medze!

Prejsť na produkty

Mammut

Švajčiarsko 1862

Značka Mammut získala renomé vďaka svojim inovatívnym postupom a technológiám, či už pri výrobe horolezeckého vybavenia či outdorového oblečenia a obuvi. Navyše vyznáva ideu spoločenskej zodpovednosti a snaží sa zanechávať za sebou čo možno najmenšiu ekologickú stopu.

Prejsť na produkty

Matt

Španielsko 1979

Značka Matt v sebe nesie iskru, ktorá svojím pestrým prevedením rozžiari nudu všedného dňa i zamračené počasie pri výlete. A keď nie, bude vám to fuk, pretože vďaka doplnkom Matt sa budete cítiť skvele na prechádzke, túre aj pri lyžovaní.

Prejsť na produkty

Merrell

USA 1981

Americká outdoorová značka Merrell má svoje korene v 80. rokoch v štáte Utah. Jej obuv sa vyznačuje širokým kopytom a drží na nohe aj bez šnúrok. Vďaka premyslenému konceptu a kvalitnému spracovaniu sú topánky Merrell spoľahlivým partnerom pre vaše cesty za dobrodružstvom.

Prejsť na produkty

MET

Taliansko 1987

Keďže sa v MET sústredia len a len na cyklistické prilby, postupujú vo vývoji vpred míľovými krokmi. Ich dlhoročné remeselné skúsenosti napomáhajú technickému riešeniu, ich vášeň pre šport zase vylepšuje funkčné detaily a prispôsobuje dizajn maximálnemu výkonu.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Mico

Taliansko 1970

Oblečenie značky Mico v sebe kombinuje špičkovú technológiu s jedinečným dizajnom a zaručí vám pohodlie v horúčave aj v chlade. Je výsledkom dlhodobého výskumu v oblasti kvality a technológie tých najlepších materiálov na trhu.

Prejsť na produkty

Mizu

USA 2008

Je načase zosadiť PET fľaše z trónu a nahradiť ich niečím, čo nebude devastovať naše zdravie a prírodu. Značka Mizu vyvinula kvalitnú a odolnú fľašu na opakované použitie. Pre svoju výrobu firma používa tie najkvalitnejšie materiály a technológie ako potravinársku nerezovú oceľ, borosilikátové sklo a vákuovú izoláciu.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Mizuno

Japonsko 1906

Japonská značka s viac ako storočnou tradíciou. Jej unikátnou technológiou je Mizuno Wave - vlnová doska v podošve, ktorá vynikajúcim spôsobom kombinuje odpruženie stabilitu obuvi a zaisťuje tak dokonalý bežecký zážitok i výkon. Túto technológiu využívajú vo všetkých typoch obuvi.

Prejsť na produkty

Moose

Česká republika 2006

Svetovo známa česká značka MOOSE sa špecializuje na výrobu unikátnych športových ponožiek. Tie sú testované v spolupráci s vrcholovými športovcami a vďaka najkvalitnejším materiálom a premyslenej konštrukcii garantujú maximálny komfort pri každom kroku i skoku.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Nalgene

USA 1940

Vymeňte zdraviu škodlivý plast za elegantnú a nesmrteľnú fľašu značky Nalgene. Je vyrobená z polykarbonátu, ktorý je zdravotne úplne nezávadný a zároveň veľmi pevný, takže prepožičiava fľaši odolnosť, vďaka ktorej vám bude slúžiť celé roky.

Prejsť na produkty

Nebbia

Slovensko 1997

Nebbia už od roku 1997 vyrába perfektné športové oblečenie. Ich favoritom je fitness, ale vďaka veľmi príjemným materiálom a pohodlnému strihu si ho obľúbite aj na beh či voľný čas. Parádny design tak umožňuje nosiť oblečenie kamkoľvek sa vám zachce.

Prejsť na produkty

New Balance

USA 1906

Americká New Balance sa zaoberá obuvou nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí skrátka radi nosia pohodlnú, zdravú a štýlovú obuv. Lifestylové a bežecké topánky tejto značky ponúkajú výkon, ktorý potrebujete, a štýl, ktorý chcete.

Prejsť na produkty

Nike

USA 1971

Nike je vo svete športu pojem. Patrí k najväčším a najznámejším značkám, pretože svojimi produktami okúzľuje športovcov aj atlétov už desiatky rokov. Nielen svojim sloganom hecuje k športu a k pohybu ľudí každého veku a otvára im tým možnosť obohatiť svoj život o nové zážitky.

Prejsť na produkty

Nortec

Rakúsko 2002

Nortec je rakúska značka, ktorá produkuje špičkové Rychlonazúvacie mačky a nešmýkačky, ktoré oceňujú najmä Trail bežci a milovníci vysokohorskej turistiky. Ich produkty s vami prebehnú horský závod a naplno vás podporia tiež pri outdoorových výpravách.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Oakley

USA 1975

V roku 1980 uzreli svetlo sveta prvé okuliare zvané O-Frame. Teraz je Oakley svetovo známa značka, na ktorú sa pri športovom výkone spoliehajú amatéri aj profesionálni športovci. Široká škála výrobkov uspokojí nadšených fanúšikov a prevedenie produktov Oakley zahreje na duši.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Odlo

Nórsko 1946

Čo povedať o značke Odlo? Keď sa na nórske základy pridá prepracovaná švajčiarska konštrukcia, nedá sa zabrániť udržateľnému a zodpovednému prístupu. Keď sa táto kombinácia objaví vo výrobe funkčného športového oblečenia, nedá sa zabrániť kvalitným produktom, ktoré nepoznajú kompromisy.

Prejsť na produkty

Oliver

Austrália 1938

Pôvodne austrálska, teraz nemecká spoločnosť Oliver, sa venuje predovšetkým výrobe vysoko kvalitného vybavenia pre squash. Svoje poznatky a skúsenosti využívajú tiež v bedmintone či tenisu, ale obľube sa tešia aj vo svete golfu. Akonáhle potrebujete niečo odpáliť, verte Oliveru.

Prejsť na produkty

On Running

Švajčiarsko 2010

Švajčiarska značka On Running - to sú vysoko kvalitné bežecké topánky s technológiu tlmivých „obláčikov“ na podošve. Tento unikátny systém spolu s charakteristickým minimalistickým dizajnom robí z topánok On Running nezameniteľné a neprehliadnuteľné kúsky, ktoré si zamiluje každý.

Prejsť na produkty

Osprey

USA 1974

Že aj s jedným šijacím strojom sa dá založiť vynikajúca značka, vedia všetci, ktorí poznajú Osprey. Táto značka s orlom v znaku sa vyšvihla na jedného z najváženejších výrobcov batohov a ďalšej batožiny. Odolné tašky a batohy potešia každého svojou dlhou životnosťou a maximálnym pohodlím.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

POC

Švédsko 2005

Či jazdíte na lyžiach alebo na bicykli, značka POC cíti ako osobnú zodpovednosť postarať sa o vaše bezpečie. Ponúka helmy, okuliare, chrániče chrbtice a ďalšie ochranné pomôcky, ktoré v ideálnom prípade nikdy skutočne neotestujete, ale dosť možno vám tiež zachránia život.

Prejsť na produkty

Polar

Fínsko 1977

Finská spoločnosť Polar je v súčasnej dobe najväčším svetovým výrobcom športtesterov. Pomôže vám sledovať reakcie vášho tela v priebehu tréningu a udržiavať tepovú frekvenciu v tej správnej hladine pre maximálny efekt pri športovom výkone i pri snahe schudnúť nadbytočné kilá.

Prejsť na produkty

Progress

Česká republika 2000

Česká značka Progress patrí medzi svetovú špičku čo sa týka funkčného športového oblečenia. Ich výrobky používajú profesionálni športovci aj celoživotní dobrodruhovia, ktorí sa do značky Progress obliekajú v prípade, že mieria do extrémnych podmienok. Niet divu, ich produkty sú vynikajúce.

Prejsť na produkty

Protest

Holandsko 1993

Značka Protest vznikla v Holandsku. Založili ju štyria snowboardoví nadšenci, ktorí sa od začiatku snažili vytvárať dizajnové oblečenie so športovou náturou a za dostupné ceny. Svojej myšlienky sa držia dodnes a výsledkom je pohodlné a odolné športové vybavenie, na ktoré je radosť pozerať.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Puma

Nemecko 1948

Nemecká značka Puma vznikla roku 1948 a od tej doby jej prestíž prudko stúpala ku hviezdam. Filozofiou firmy je držať krok so špičkovými atlétmi, vyznávať rovnaké hodnoty a nebáť sa riskovať. Vďaka tomu patrí značka dlhodobo medzi celosvetových športových velikánov a stále sa posúva ďalej.

Prejsť na produkty

R2

Česká republika

Počiatky značky siahajú až do roku 1996. Vtedy totiž vznikla značka slnečných okuliarov a doplnkov Relax. R2 je jej nová odnož, ktorú založila rovnaká partia športových nadšencov. Do novej značky vložili to najlepšie, čo im dlhoročné skúsenosti poskytli.

Prejsť na produkty

Reima

Fínsko 1944

Reima je fínska značka, ktorá už od roku 1944 zabezpečuje pre deti slobodu pohybu a bezstarostné vonkajšie hranie. Jej veľkou devízou je tvorba oblečenia z recyklovaných materiálov. V poslednej dekáde sa zameriava na výrobu odolných a plne recyklovateľných detských búnd.

Prejsť na produkty

Relax

Česká republika 1996

Značku Relax založila v roku 1996 partia ľudí, ktorí už sa nemohli pozerať na mnohokrát nepoužiteľné športové, slnečné a dioptrické okuliare. Preto prišli s vlastnými produktmi, ktoré boli veľmi slušivé a zároveň poskytovali plnohodnotné služby pri športe aj každodennom nosení.

Prejsť na produkty

Rieker

Nemecko 1874

Od roku 1874 vyrába Rieker obuv z vysoko kvalitných materiálov, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale zároveň poskytujú maximálne možné pohodlie po celú dobu nosenia. Spoločnosť sa dlhodobo zaväzuje k etickému kódexu obuvníckeho a kožiarskeho priemyslu.

Prejsť na produkty

Ronhill

Spojené kráľovstvo 1970

Viac ako päťdesiat rokov na trhu funguje značka Ronhill ako jeden z tých, ktorí utvárajú štandardy bežeckého vybavenia. Ako prví začali vyrábať sieťované tričká, kraťasy s bočným rázporkom a ďalšie oblečenie a vybavenie, bez ktorého si dnes beh ani nedokážeme predstaviť.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Rudy Project

Taliansko 1985

Od roku 1985 Ruby Project vyvíja prilby a športové doplnky (predovšetkým okuliare) s talianskym citom pre dizajn a funkčné detaily. S výrobkami tejto značky sa stretnete v cyklistike, behu, zimných i vodných športoch. Špičkoví atléti z celého sveta môžu potvrdiť kvalitu každého kusu.

Prejsť na produkty

Salming

Švédsko 2001

Športové vybavenie švédskej značky Salming ide ruka v ruke s kvalitou a najmodernejšími trendmi aj technológiami. Vďaka tomu sa tieto kúsky stanú vašimi spoľahlivými spoločníkmi pri hravom blbnutí, zábavnom tréningu, aj vtedy, keď pôjde do tuhého v ostrom zápase.

Prejsť na produkty

Salomon

Francúzsko 1947

U značky Salomon nájdete športové vybavenie naprieč športovým svetom. Vyrába všetko od bežeckých topánok cez lyže a viazanie na bežecké i zjazdové lyžovanie až po vynikajúce športové oblečenie. Testovanie na úpätí francúzskych Álp prináša vychytané detaily a spoľahlivé fungovánie.

Prejsť na produkty

Salto

Česká republika 2010

Salto je výrobca čistiacich, impregnačných a osviežujúcich prostriedkov, ktoré ušetria vaše odevy, peniaze i starosti a poradia si s každým materiálom. Starajte sa o svoje obľúbené oblečenie s jemným, ale účinným prostriedkom, ktorý zachová jeho vlastnosti a nezastaví sa pred žiadnym fľakom.

Prejsť na produkty

Santini

Taliansko 1965

Talianska značka Santini v sebe nezaprie vášeň pre cyklistiku ani povestný taliansky cit pre módu. Vďaka tomu sa za takmer šesťdesiat rokov svojej pôsobnosti dostala medzi elitnú špičku a vyše štyridsať rokov je partnerom najväčších svetových tímov aj závodov.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Saucony

USA 1898

Topánky od Saucony vynikajú pohodlnosťou, tlmivosťou a dlhodobou výdržou. Mimo špičkových topánok predáva tiež športové a lifestylové oblečenie a ďalšie športové doplnky. Bohaté skúsenosti tejto značky zaručujú perfektné služby. Od roku 2012 je Saucony v skupine Wolverine World Wide.

Prejsť na produkty

Scarpa

Taliansko 1938

Talianska značka Scarpa sa zameriava na vývoj a výrobu obuvi na beh, lezenie, turistiku a lyžovanie. Svoje odborné znalosti a pohodlné dizajny uplatňuje aj v lifestylovom sektore.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Sensor

Česká republika 1999

Pod značkou Sensor vzniká veľa vynikajúceho oblečenia a doplnkov. Rôzne rady modelov značia rôzne druhy a vlastnosti materiálov a tak si každý vyberie presne podľa gusta. Kto miluje perfektnú škálu vlastností merino vlny či dáva prednosť kúzlu syntetického materiálu, bude vo svojom živle.

Prejsť na produkty

Sidas

Francúzsko 1975

Zaoberať sa konštrukciou topánok a robiť všetko pre vynález dokonalej bežecké topánky je vec jedna, špecializovať sa na dokonalé bežecké vložky do topánok je potom samostatná disciplína, v ktorej kraľuje spoločnosť Sidas. Či máte vysokú, normálnu, alebo nízku klenbu, vďaka výrobkom spoločnosti Sidas sa môžete poriadne obuť do akéhokoľvek pohybu v každom veku.

Prejsť na produkty

Silva

Švédsko 1933

Švédská firma Silva pôsobí na trhu už od roku 1933. Je celosvetovým špecialistom na výrobu prístrojov využívaných pri pobyte v prírode - teda krokomerov, čelových lámp, ďalekohľadov a kompasov. So Silvom sa zaručene a bezpečne dostanete presne tam, kam potrebujete!

Prejsť na produkty

Smartwool

USA 1994

Značka Smartwool prináša kvalitnú merino vlnu v každej časti svojich výrobkov. Merino má vynikajúce hrejivé vlastnosti i za mokra, keď ostatné materiály iba chladia. Vo Smartwool po vás môžu tiecť vodopády potu a stále si udržíte tepelný komfort.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Soto

Japonsko 1978

Svetové trhy objavili značku SOTO v roku 2010, jej tradícia však začala už v roku 1978, keď v Japonsku vznikol prvý rýchly varič. Základom značky aj všetkých produktov je precíznosť a perfektný zmysel pre detail. Každá súčiastka prechádza prísnym drobnohľadom, aby všetko šlapalo ako hodinky.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Sporten

Česká republika 1991

Tradícia značky Sporten hovorí za všetko. Prvé lyže sa začali vyrábať už v roku 1892, aj keď pod iným názvom. Značkou za celú dobu otriasli rôzne režimy, nakoniec sa však dostala na celosvetové trhy a zaslúžila si svoje uznanie. S ich produktami sa získavali olympijské medaily i rýchlostné rekordy.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Sportful

Taliansko 1972

Talianska značka Sportful sa zrodila v Dolomitoch, čo čiastočne vysvetľuje jej vášeň pre cyklistiku a zimné športy. Zákazníkom sa vždy snaží pomôcť k vyššej rýchlosti. Ich vybavenie je ľahké a zároveň maximálne chráni. Nápaditý design produktov sa zase stará o skvelý vzhľad.

Prejsť na produkty

Stance

USA 2009

Ak sa o topánkach hovorí, že podľa nich spoznáte človeka, tak u ponožiek to platí dvojnásobne. A tie od Stance rozhodne majú charakter. Neprestávajte sa baviť fantastickými výjavmi zo sveta umenia a užívajte si pohodlie úchvatne príjemných materiálov.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Swans

Japonsko 1973

Japonská značka Swans sa venuje výrobe lyžiarskych a plaveckých okuliarov tej najvyššej kvality. Skĺbi pritom skúsenosti získané počas svojej dlhoročnej existencie, s modernými materiálmi a najnovšími technológiami. Ich technologickým "esom v rukáve" sú polarizované sklá u plaveckých okuliarov, ktoré pred nimi nepoužíval nikto na trhu.

Prejsť na produkty

Swix

Švédsko 1946

SWIX sa za dobu svojej existencie stal skutočným expertom na zimné športy. V ich sortimentu nájdete všetko od oblečenia na voľný čas i lyžovanie. Najväčším fenoménom sú však ich vosky a lyžiarske príslušenstvo, ktoré pomáha rýchlo svišťať všetkým profíkom v bielej stope aj na zjazdovkách.

Prejsť na produkty

Tecnica

Taliansko 1960

Už tri generácie sa vedenie firmy drží v rodinnej tradícii tak, aby sa zachovala pôvodná myšlienka praotca a zakladateľa Giancarla Zanatta. Vďaka tomu v spoločnosti zostáva vášeň pre tvrdú prácu, neustála túžba inovovať každý produkt a stály rast vo svete športových značiek.

Prejsť na produkty

Tenson

Švédsko 1951

Značka Tenson má korene vo Švédsku, čo značí, že sa už dlhú dobu zameriava na minimálnu ekologickú stopu svojej produkcie. Jej výrobky obstáli na Antarktíde, Arktíde aj v Himalájach. Je teda jasné, že pre outdoorové oblečenie aj ďalšiu výbavu budete len ťažko hľadať lepšiu značku.

Prejsť na produkty

Teva

USA 1984

V roku 1984 vytvoril Mark Thatcher koncept športových sandálov, ktorý vyhovoval jeho vysokým nárokom na letnú obuv do prírody. Vďaka skúsenostiam z outdoorového prostredia rýchlo vychytal drobné muchy a od tej doby ponúka plnohodnotný komfort profesionálnym športovcom aj amatérskym dobrodruhom.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

The North Face

USA 1968

Značka The North Face oblieka športovcov a dobrodruhov do najdrsnejších podmienok na našej planéte. Vznikla v slnečnej Kalifornii, ale nebojí sa prisahať, že jej produkty vás ochránia pred mrazom, rovnako ako sama značka chráni prírodu pred spustošením odpadom a neekologickou výrobou.

Prejsť na produkty

Thule

Švédsko 1942

V portfóliu švédskej značky Thule je toho veľa. Spoločnosť sa preslávila rôznymi autonosičmi, ktoré uľahčujú najmä prepravu športových potrieb. V poslednom čase sa výrazne zameriava na vývoj a výrobu batohov a cestovnej batožiny.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Topeak

Taiwan 1991

Portfólio značky zaznamenávalo úspechy počas celej svojej histórie. Inovatívne nápady držali značku medzi špičkou svetových výrobcov doplnkov a vybavenia na bicykel. Topeak využívajú najlepší cyklisti planéty aj nadšení amatéri, ktorí chcú, aby ich bicykel šliapal ako hodinky.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Under Armour

USA 1996

S ponukou Under Armour nebude problém nájsť všetko, čo potrebujete. Páčilo by sa oblečenie na voľný čas, výbavu na obľúbený šport a tašku, do ktorej to všetko zabalíte? Ako hovoríme - žiadny problém. Kvalitné spracovanie a materiály sľubujú maximálnu funkčnosť vo fitku aj na čerstvom vzduchu.

Prejsť na produkty

Uvex

Nemecko 1926

Buďte na lyžiach i ďalších jazdítkách chránení od hlavy až k päte. Nakúpte helmy, okuliare, chrániče chrbtice a ďalšie pomôcky, nech zostanete celí. Chráňte svoje zdravie maximálnou možnou úrovňou, akonáhle príde krkolomný pád, budete radi za každý kúsok obrnenej výbavy.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

WildTee

Taliansko 2015

Vybavte sa na beh i dobrodružné výpravy oblečením, ktoré už dopredu hlása poriadny outdoorový nárez. Pestré motívy v dokonalej harmónii farieb a kontrastu vás prevedú krásnym chodníkom aj nepeknou šotolinou. Kvalitné materiály potom znásobia pozitívne zážitky z každej túry.

Kúpite u nás
Prejsť na produkty

Wilson

USA 1913

Americká značka Wilson je medzi tenistami známa vyše sto rokov. Za tú dobu si svojimi produktmi vybudovala rešpekt a uznanie po všetkých kurtoch sveta. Svojimi prevratnými technológiami ohromovala športovú spoločnosť od svojho založenia v roku 1913.

Prejsť na produkty

X-Bionic

Švajčiarsko 2000

Švajčiarska značka X-Bionic ponúka systém funkčného športového oblečenia pre beh, cyklistiku, turistiku, lyžovanie a ďalšie pohybové aktivity.

Prejsť na produkty
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
9:11:14:36
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-61 % Tričko na bicykel Sensor Cyklo Stars
25,95 € 66,00 €
už len 6 ks za túto cenu