info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

E-shop a predajne Sanasport

Tak toto sme my - Sanasport. Na začiatku bežecká špeciálka, dnes i vďaka fitness, hale, outdooru a ďalším športom váš prémiový multišport. Už od roku 2009 predávame všetko pre váš zdravý pohyb. Športom a pohybom žijeme a aj keď stále rastieme hore aj do strán, vo vnútri sme to stále my - ľudia, čo vám radi poradia, pomôžu aj pobavia, keď to potrebujete.

    13    

    2    

    3    

    14    

    50+    

    rokov na trhu    

    skvelé predejne    

    mestá, kde žijeme    

    eshopov v európe    

    Sanašportovcov    

 Bežecké topánky  Sanašportovci na pretekoch
Akcia v predajni Návšteva Asics

Je skvelé sledovať, ako sa naši kolegovia vyvíjajú a zlepšujú, prichádzajú so svojou vlastnou iniciatívou a dávajú Sanasportu kus seba. Na opačnej strane ako na to naši zákazníci reagujú, ako sa okolo predajní vytvárajú komunitné skupiny zákazníkov, zúčastňujú sa našich tréningov a spoločne trávia napríklad aj súkromný čas. Preto keď hovoríme o Sanašportovcoch, nie sme to len my, čo v Sanasporte pracujeme. Sanašportovci sú všetci, ktorí túto našu komunitu tvoria. — Zbyněk Muzikář, zakladateľ

Vybavenie do haly Podporujeme nevidiacich bežcov
Bežecké tréningy Bežci UTMB

Chcete sa stať tiež Sanašportovcom a baviť sa skvelou prácou? Potom nie je nič jednoduchšie ako mrknúť na pracovné pozície, ktoré ponúkame, a ozvať sa :-)

Voľné miesta →


Predajne v Brne

Máme už od nášho vzniku predajnu v Brne. Nájdete tu tie najlepšie topánky, oblečenie a športové vybavenie, ktoré predávame. Samozrejmosťou je vyškolený a milý tím Sanašportovcov, ktorí vám poradia so všetkým, čo budete potrebovať. Nechýba ani diagnostika došľapu a bežecké tréningy - oboje úplne ZADARMO.

Brno →  


Tie najlepšie značky

V túto chvíľu predávame ako autorizovaný predajca okolo 100 značiek. Nájdete u nás svetoznámu elitu, menšie hviezdy s užším zameraním aj dravé značky z Česka a Slovenska. Na sortimente si dávame záležať, takže predávame predovšetkým vyššie produktové rady a často máme vďaka našim obchodným výsledkom ako jediní v ČR a SR exkluzívne produkty.

Značky →


Nadupaný magazín

Tvoríme pre vás veľa užitočného a zaujímavého obsahu, ktorý inšpiruje, radí a pomáha v mnohých situáciách. Mrknite na návody pre zdravý pohyb a šport, prečítajte si rozhovory so skvelými športovcami, bavte sa recenziami vydarených produktov. A ak sa niečo deje okolo nášho fungovania alebo máme skvelú akciu, dozviete sa to v magazíne tiež.

Magazín →


Mobilná aplikácia

Chcete nás mať neustále po ruke? Žiadny problém. Stiahnite si mobilnú aplikáciu, či už máte systém iOS od Apple alebo Android od Google, a prehliadajte alebo nakupujte parádne topánky, oblečenie a ďalšie vybavenie rýchlo a ľahko kedykoľvek a kdekoľvek zrovna ste.

Aplikácia →


Bežecké tréningy

  • Na Slovensku aktuálne netrénujeme.

Z účastníkov našich bežeckých tréningov sa v priebehu rokov stala skvelá komunita, ktorá medzi seba rada uvíta akúkoľvek novú tvár. A je pritom úplne jedno, či s behaním začínate alebo už máte niečo ubehnuté a nazávodené. Čo určite poteší je aj to, že tréningy sú a vždy budú úplne zadarmo.

Tréningy →


Diagnostika došľapu

Zle vybrané topánky vám môžu spôsobiť zdravotné problémy. A pretože sa snažíme váš zdravý pohyb v maximálnej miere podporiť, môžete si u nás nechať úplne zadarmo diagnostikovať došľap, aby ste si potom dokázali s našou či bez našej pomoci vybrať vhodné športové topánky.

Diagnostika →


Teamsport

Podporujeme stovky profesionálnych aj amatérskych klubov, športovcov, závodov či športových podujatí. Nech už robíte čokoľvek, spoluprácou s nami v rámci Teamsportu získate zľavové vouchery alebo za výhodnejšie ceny pre seba alebo svoj tím topánky, oblečenie a ďalšie vybavenie.

Teamsport →


Podporujeme ostatných

Trápi nás, že veľa ľudí aj detí musí v živote riešiť nepríjemné a ťažké situácie, za ktoré nemôžu. Kde môžeme, tam sa snažíme pomáhať, hoci sa to netýka vždy len zdravia. V rámci brnenskej predajne potom mi. organizujeme každý rok benefičný beh Päť brnenských vrcholov pre nevidiacich bežcov.

Podporujeme →


Bežecké projekty

Naše projekty sú drobným čriepkom toho, čo a ako dlhodobo robíme. Medzi tie najväčšie patrí:

  • Môj prvý beh - sprievodca výberom prvých bežeckých topánok a 50+ videolekcií, ako začať s behom
  • UTMB: Cesta za snom - vypravili sme dvoch športovcov na legendárne preteky a natočili o tom dokument
  • Topánka roku - spolusporiadateľstvo 3 ročníkov nezávislého testovania bežeckých topánok
  • #behámzdarma - dlhodobá súťaž na Instagramu s cieľom motivovať ľudí k behaniu

Môj prvý beh →   UTMB →    


Tvoríme a bavíme

Baví nás baviť vás a tak tvoríme užitočný aj zábavný obsah na sociálnych sieťach. Nájdete nás na Facebooku, Instagrame alebo Youtube, takže ak ste sociálny ako my, začnite nás sledovať. Atraktívnosť zaručená.

Facebook →   Instagram →   Youtube →


Sme európski

Nerastieme len čo do sortimentu, ale aj krajín, kde predávame. V roku 2020 sme odštartovali väčšiu zahraničnú expanziu a k doterajším e-shopom v Česku a Slovensku pridali aj e-shopy v Poľsku, Maďarsku, Nemecku a Rakúsku. O dva roky neskôr sme spustili e-shopy aj vo Francúzsku, Španielsku, Belgicku, Holandsku, Rumunsku a Slovinsku.

Poľsko →   Maďarsko →   Nemecko →   Rakúsko →


Sanasportia história

Zažili sme toho veľa. V skratke si našu historickú linku môžete prejsť.

1993

Rok 1993 bol zlomom nielen pre Slovensko, ale aj pre budúcnosť Sanasportu. Na strednej škole sa zoznamujú naši zakladatelia Zbyněk a Michal.

Zakladatelia Sanasportu

2008

V Brne otvárame malý obchod so značkou Asics a predávame bežecké a halové topánky. Náš servis, diagnostika či špičkové produkty si rýchlo získavajú obľubu.

Malá predajňa Asics

2009

Túžba po ďalších športových značkách nás vedie k ďalšiemu životnému kroku - vzniku značky Sanasport. Slovo "sana" pochádza z latinčiny a znamená zdravie. Prečítajte si rozhovor so zakladateľmi.

Nová predajňa Sanasport

2010

Začíname sa pravidelne zúčastňovať veľtrhov, najmä brnenského Sport Life. Stretnúť nás ale môžete aj na stovkách menších akcií alebo bežeckých pretekov.

Veľtrh Sport Life

2012

Stávame sa výhradným dodávateľom športovej výbavy pre extraligový Florbal Chodov. Celkovo sme už obslúžili vyše 700 klubov všetkých úrovní.

Florbal Chodov

2013

Rozbehli sme bežecké tréningy, ktorých sa zúčastnili už tisícky bežcov. Navyše úplne zadarmo. A nezaháľame ani teraz - organizujeme špeciálne bežecké kempy.

Bežecký kemp

2013

Naša malá predajňa už nám nestačí a tak sa presúvame v Brne do väčšej. Tá udáva aj smer dizajnu a koncepcie všetkých našich ďalších budúcich predajní.

Predajňa v Brne

2015

Pridávame do pomyselnej mapy Sanasportu ďalší offline špendlík - otvorili sme našu predajňu v Olomouci. Tá fungovala do leta 2019.

Predajňa v Olomouci

2016

Zvyšovanie potrieb vedie k vzniku vlastného inhouse marketingového a vývojárskeho tímu. Extrémne rýchly rozvoj potvrdil krok správnym smerom.

Inhouse tím

2016

Česká republika je nám už malá, tak vyrážame za hranice a otvárame novú predajňu v Bratislave. Slovensko nás privítalo s otvorenou náručou.

Sanasport Slovensko

2017

Okrem najrôznejších športov sa púšťame aj do veľkých projektov. Štartujeme trebárs projekt Môj prvý beh, ktorý vás vo viac ako 50 videách učí behať.

Môj prvý beh

2017

Plníme svoje sny a taktiež priania zákazníkov aj dodávateľov. Otvárame novú vlajkovú loď - pražskú predajňu. Na maximum zlepšujeme aj váš nákupný zážitok. Predajna fungovala do leta 2023.

Predajňa v Prahe

2018

Chceme pre vás robiť viac a okrem vecí na beh a do haly začíname predávať výbavu na fitness či outdoor. Postupne sa z nás stáva prémiový multišport.

Outdoor výbava

2019

Dorástli sme do úplnej špičky predaja športového vybavenia a dopriavame vám profesionálne služby online aj offline. Riešime veľký redesign e-shopu.

Redizajn e-shopu

2020

Česko a Slovensko už sme prerástli a tak expandujeme do zahraničia. Novo nás nájdete v Poľsku, Maďarsku, Nemecku a Rakúsku.

Redesign e-shopu

Jedeme dál! Od roku 2022 působíme také ve Francii, Španělsku, Belgii, Nizozemsku, Slovinsku, Rumunsku a Bulharsku.

nové státy


Chcete vedieť viac? Spoznajte nás osobne

Kontakty →

Od roku 2022 pôsobíme už v 14 európskych krajinách 

sanasport EU

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:22:54:38
Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
-56 % Detská bunda Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
36,95 € 84,87 €
už len 4 ks za túto cenu