info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Výmena tovaru

Nevyhovujúci tovar jednoducho vráťte cez náš online formulár a objednajte si znova. Vďaka tomu ho budete mať doma už za pár dní.

Na vrátenie produktov máte 30 dní od doručenia objednávky. Produkty nesmú byť používané a ich obal by mal byť pôvodný, aby sme mohli sprostredkovať čo najrýchlejšie a bezproblémové vrátenie peňazí.

Vďaka zvýhodnenej cene spätnej dopravy a elektronickému formuláru je vrátenie tovaru jednoduché.

Ako vrátiť tovar online?

Ak sa rozhodnete pre vrátenie tovaru, zabaľte ho do pôvodného obalu. Balenie by malo byť kompletné, nepoužité a nepoškodené - len tak je možné počítať s pôvodnou hodnotou.
Otvorte si náš online formulár pre vrátenie a postupujte podľa jeho pokynov.
Vrátenie tovaru rieši zákazník na svoje náklady, môže pri tom využiť zvýhodnenú dopravu cez Zásielkovňu. Kód obdržíte po vyplnení online formulára.
Peniaze vám zašleme späť najneskôr do 14 dní.

Ako vymeniť tovar v predajni?

Druhá možnosť je vymeniť nevyhovujúci produkt za tovar v predajni v Prahe alebo v Brne. Nový kus musí byť v danej predajni, nemožno ho doobjednávať za skladu.
Pokiaľ bola pri objednávke použitá dodatočná zľava, dá sa uplatniť iba pri výmene za rovnaký model (líšiť sa môže iba farba či veľkosť).
Výmena je možná iba za produkty v rovnakej alebo vyššej hodnote - pri výmene peniaze nevraciame. Ak bude hodnota nového produktu vyššia, musí zákazník rozdiel v cene doplatiť.


Potrebujete poradiť?

Píšte na info@sanasport.sk alebo volajte na tel. +420 724 955 095.

Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:29:57
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu