info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Rozbehnite svoj život, pomôže vám Môj Prvý Beh

11. 05. 2017
Vybehnúť či nevybehnúť? Už dlho o tom premýšľate, ale ešte ste sa nerozhúpali. Stále vám v hlave vyvstáva príliš veľa nezodpovedaných otázok. Nie ste si istí, ako si vybrať topánky, neviete si rady s technikou, potrebovali by ste trénera ... Máme pre vás riešenie.
Rozbehnite svoj život, pomôže vám Môj Prvý Beh

Môj Prvý Beh, sprievodca behaním pre začiatočníkov

Beh nie je len "ten trendy šport", ktorý v súčasnosti zaplnil mestské parky pobiehajúcimi ľuďmi v štýlových trikotoch. Je to spôsob relaxácie, ktorý čistí hlavu, pomáha nám udržať zdravé srdce a krásnu figúru. A to veľmi v skratke.

(Chcete viac argumentov? Prečítajte si náš článok 25 dôvodov, prečo začať behať)

Avšak aby beh vášmu zdraviu naozaj prospieval a aby vám mohol dlhodobo prinášať radosť, je potrebné dodržiavať pár pravidiel a nepodceniť prípravu. S tou vám pomôže náš nový sprievodca pre začínajúcich, ale aj mierne pokročilých bežcov, mojprvybeh.sk.

Můj první běh - představení projektu

Nie je topánka ako topánka

V prvom rade nie je radno podceňovať správnu obuv. Správna topánka vám beh uľahčí a spríjemní a vy sa navyše nemusíte báť, že si behaním odrovnáte kĺby. Na mojprvybeh.sk sme pre vás preto pripravili špeciálny konfigurátor, ktorý vám pomôže s výberom tej najvhodnejšej obuvi podľa došľapu, typu terénu a ceny.

Chcem si vybrať topánky

Správne hneď od začiatku

Jednoducho sa rozhodnúť a vybehnúť? Áno, aj to môže fungovať. Hrozí však, že si hneď od začiatku vytvoríte zlé bežecké návyky, ktoré sú z dlhodobého hľadiska pre vaše telo škodlivé a môžu viesť k bolestiam či úrazu.

Aj to sme za vás však vyriešili! Projekt Môj prvý beh vám poslúži ako online bežecký kurz plný tipov a návodov, ako behať zdravo a efektívne. Naše videá ocenia nielen úplní začiatočníci, ale aj tí z vás, ktorí už nejakú dobu behajú, ale radi by sa zdokonalili vo svojej technike.

Chcem sa naučiť behať

A je to, medzi vami a vaším prvým behom už nestojí vôbec nič.

Tak mrknite na mojprvybeh.sk a vybehnite!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:15:48:13
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu