info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Prechádzame na fulfillment riešenie nášho skladu

23. 04. 2024
Sťahujeme sa z nášho skladu! Ale len o kúsok ďalej do skladu nášho nového externého partnera. Ten bude teraz zabezpečovať balenie a expedíciu všetkých vašich objednávok.
Prechádzame na fulfillment riešenie nášho skladu

Čo je to fulfillment?

Je to moderné riešenie prepravy tovaru k zákazníkom. V podstate každú objednávku zveríme externej spoločnosti a tá sa postará o bezchybné doručenie na vami zvolenú adresu. Keďže náš partner je jednou z najväčších spoločností špecializujúcich sa na expedíciu objednávok, vkladáme do našej spolupráce veľkú dôveru.

Čo to znamená pre vašu objednávku?

Vlastne nič príliš zvláštne. Vaša objednávka príde v rovnakom alebo lepšom čase, ako keby sme ju zabalili a odoslali sami. Spoločnosť, ktorej zverujeme zasielanie vašich objednávok, pôsobí na trhu už roky a má dokonale vyladený systém prípravy, balenia a zasielania vášho tovaru.

sklad

Čo to znamená pre spoločnosť Sansaport?

Menej času v sklade a viac času pre vás! Nebudeme sa musieť zaoberať zatúlaným tovarom alebo oneskorenými objednávkami. O to viac času budeme mať na to, aby sme vám poradili s výberom alebo pre vás zorganizovali rôzne súťaže. Čas navyše nám tiež umožní pustiť sa do nových projektov, ktoré nám chýbali.

Od budúceho týždňa teda začnú vaše objednávky prúdiť z iného skladu, ale s rovnakou starostlivosťou, akú im venujeme v súčasnosti. Nič iné sa nemení, Sanasport je tu pre každého ako partner pre 21 rôznych športov, takže ak potrebujete poradiť s výberom správneho vybavenia, neváhajte nás kontaktovať!

Počasie sa čoskoro upokojí a jar bude v plnom prúde, takže si pripravte športovú výbavu, užívajte si čerstvý vzduch a nezabudnite na náš slogan Športuj so srdcom!


DO E-SHOPU
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
9:12:05:27
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-61 % Tričko na bicykel Sensor Cyklo Stars
25,95 € 66,00 €
už len 6 ks za túto cenu

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 222 205 421

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay