info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Topánka roku opäť štartuje

27. 03. 2017
Už druhý rok prebieha najväčšie nezávislé testovanie bežeckej obuvi s názvom Topánka roku 2017. Aj my sme sa do neho opäť zapojili a vy u nás tak môžete vyskúšať celý rad špičkových modelov. Staňte sa tou najprísnejšou porotou!
Topánka roku opäť štartuje

Chcete byť pri tom? Sledujte Facebook Topánky roku a stavte sa na niektorý z testovacích tréningov, na ktoré sa vybieha pravidelne aj od našich predajní v Brne, Olomouci či Bratislave (v rovnakej časy ako na klasické tréningy).

Každý utorok a štvrtok až do konca apríla budeme spoločne testovať celý rad modelov bežeckých topánok na ceste aj do terénu. Tešiť sa môžete na značky adidas, Asics, Columbia Montrail, La Sportiva, Inov-8, Mizuno, On Running a Reebok.

Vyskúšajte si jednotlivé topánky na vlastnej koži a vyplňte svoje dojmy do krátkeho dotazníka. Bolo vám v topánke pohodlne? Nebolia vás z behu v nej nohy? Páčia sa vám? Zvoľte kráľovnú topánok pre rok 2017 a uľahčite tak výber sebe aj množstvu ďalších bežcov.

Čo je Topánka roku?

Topánka roku 2017 je najväčším nezávislým testom bežeckej obuvi v SR. Tento rok sa zúčastňuje 8 bežeckých značiek (ďalšie oslovené značky o účasť nemali záujem). Testuje sa v troch kategóriách - top topánky na cestu, stredná trieda na cestu a trailové topánky. O víťazovi Topánky roku rozhodujú bežci všetkých úrovni - začiatočníci, hobby bežci i profesionáli. S Topánkou roku nešliapnete vedľa!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:09:47:46
Kari Traa Humlesnurr Tee
-59 % Športové tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
23,95 € 59,00 €
už len 9 ks za túto cenu