info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Teraz sa u nás aj naládujete

08. 12. 2016
Po novom nájdete v našom eshope tiež zdravú výživu a doplnky stravy nielen pre športovcov. Takže si môžete bez výčitiek napchať pupok, a predsa vám nakysne nanajvýš v ešte vyrysovanejší pekáč. Pretože keď doplníte pravidelný pohyb tou správnou stravou, výsledky na seba nenechajú dlho čakať.
Teraz sa u nás aj naládujete

Čo všetko si môžete dopriať? Spolupracujeme so značkami vyrábajúcimi chutné alternatívy hriešnych lahôdok, ako sú karamelové polevy, lievance či pizza. Nájdete u nás ale aj výživové doplnky, ktoré slúžia k rýchlemu a účinnému doplneniu dôležitých látok pred, po alebo v priebehu tréninku, teda iontové nápoje, aminokyseliny, proteín a ďalšie. Či už si chcete nerušene vychutnávať slasť z jedla či svojmu telu bez veľkých emócií poslať rýchlu dávku energie, vyberiete si jednoducho:

Aminokyseliny

Aminokyseliny sú základné stavebné kamene ľudského tela, pretože vytvárajú proteíny, ktoré tvoria až 20 % svalového tkaniva. Zároveň ich telo spotrebuváva ako zdroj energie, takže ich dopĺňaním zaistíme, že si ich telo neberie zo svalovej hmoty a tá tak môže efektívnejšie pracovať a spokojne rásť. Arnold by mohol rozprávať...

Aminokyseliny sú základné stavebné kamene ľudského tela

Prejsť na aminokyseliny »


Anabolizéry a stimulanty

Stimulanty sú doplnky stravy používané k nabudeniu pred a počas tréningu a ku zvýšeniu koncentrácie. Obvykle obsahujú arginín, kreatín, sacharidy, jednoduché cukry a ďalšie látky, ktorých úlohou je rozprúdiť krv v tele a povzbudiť myseľ pre dosiahnutie maximálneho výkonu. Staňte sa Herkulom na počkanie a zachraňte svet holými rukami. A tak choďte domov a nechajte to fitko taktiež iným! :-)

Prejsť na stimulanty »


Kĺbová výživa

Ako nedospieť športom k trvalej invalidite? Okrem kvalitných topánok s dobrým tĺmením chraňte svoje kĺby tiež kĺbovou výživou, ktorá zvyšuje ich pružnosť a hybnosť a pôsobí ako prevencia opotrebenia. Kolagén obsiahnutý v kĺbovej výžive naviac prospieva nechtom, vlasom a pleti, ktorá vďaka nemu zostáva napnutá a mladistvá.

Chraňte svoje kĺby kĺbovou výživou

Prejsť na kĺbovú výživu »


Kreatín

Kreatín je jedným z tých kúzelných produktov, ktoré oceníte, pokiaľ si vo fitku radi tesáte žulovo pevné svaly. Hovorí sa mu svalový energizér, pretože podporuje tvorbu látky ATP (a teraz nehovoríme o tenise), ktorá dodává bunkám tela okamžitú a obrovskú dávku energie. Je užitočná hlavne pri silových a veľmi náročných objemových športoch.

Prejsť na kreatín »


Nápoje

Ľudské telo tvorí až z 65% voda, ktorá je nenahraditeľná pre fungovanie organizmu. Zároveň ideálnym prostriedkom, ako do tela rýchlo dostať aj poriadnu dávku vitamínov, minerálov a iných životabudičov. Preto sme pre vás pripravili celý rad rôznych typov nápojov od proteínových drinkov, spaľovačov či L-karnitinových drinkov až napríklad po srvátkové izoláty.

Prejsť na nápoje »


Proteíny - bielkoviny

Proteín je zásadný pre tvorbu kvalitnej svalovej hmoty aj pevnosť šliach a väzov. Ale pretože si naše telo nevie robiť proteínové zásoby, je potrebné mu proteín pravidelne dodávať skrz zdravú stravu a výživové doplnky. Výhodou proteínových doplnkov je, že telu rýchlo dodajú potrebné živiny pre stavbu a regeneráciu svalových vlákien po náročnom tréningu, ale zároveň nepodnecujú tvorbu tukových zásob.

Proteín je zásadný pre tvorbu kvalitnej svalovej hmoty

Prejsť na bielkoviny »


Sacharidy a gainery

Bez sacharidov telo dlhodobo nemôže fungovať, ide o dôležité doplnky stravy pre obnovu energie a zároveň rast svalov. Sacharidy a gainery sú zložené z menšieho množstva proteínu a väčšie miery sacharidov alebo jednoduchých cukrov. Majú vysokú energetickú hodnotu a pomôžu vám s naberaním telesnej váhy pri objemovom tréningu.

Prejsť na sacharidy »


Spaľovače tukov

Chcete rýchlejšie schudnúť? Skúste stimulačné a nestimulačné spaľovače tukov. Prvý variant stimuluje nervový systém a má tzv. termogénny účinok, takže prebytočné tuky doslova spálite na popol. Nestimulačné spaľovače neobsahujú žiadne stimulátory a princíp ich účinku je v ovplyvňovaní vnútorných procesov premeny a vstrebávania tukov v tele. Sú o niečo menej invazívne, ale súčasne aj menej účinné.

Spáľte špeky na popol!

Prejsť na spaľovače tukov »


Tyčinky

Energetické a proteínové tyčinky sú skvelá a rýchla desiata, ktorá vám okamžite dodá potrebný elán a utíši volanie tela po dávke pohonných hmôt. Navyše nemusíte mať výčitky, že ste sa odbili rýchlymi cukrami bez výživovej hodnoty, pretože proteínové a energetické tyčinky obsahujú komplexný súbor živín, ktoré vás povzbudia rýchlo a na dlho.

Energetické a proteínové tyčinky sú skvelá a rýchla desiata.

Přejít na tyčinky »


Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály sú životne dôležité látky, ktoré si naše telo nevie samo vyrobiť, preto je nutné dbať na ich vyvážený príjem. Minerály sú zásadné napríklad pre fungovanie štítnej žľazy, tvorbu krvi či pevnosť kostí. Vitamíny fungujú ako katalyzátory biochemických reakcií a podieľajú sa na metabolizme bielkovín, tukov a sacharidov. Antioxidanty v tele bojujú s voľnými radikálmi. Skrátka hrdinovia!

Prejsť na vitamíny »


Zdravé potraviny

Či už jete preto, aby ste mohli športovať, alebo športujete preto, aby ste mohli veľa jesť, toto sa vám bude páčiť. Náš sortiment zdravých potravín poteší nielen chuťové bunky, ale aj vaše telo. Sú totiž plné živín a majú priaznivé nutričné hodnoty. Sú teda funkčné čoby palivo pre váš výkon, ale zároveň tiež božsky lahodné.

Karamelový dip bez kalórií? To je sen!

Prejsť na zdravé potraviny »


Vyskúšajte čokoľvek a už nebudete chcieť iné. Správny pomer živín je totiž pre vaše telo zásadné a prekvapí vás, ako výrazne môže ovplyvniť váš výkon. Doprajte si to správne palivo a zažite poriadnu jazdu!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:15:38
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu