info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Srdcové záležitosti, ktoré si zaslúžia pozornosť

12. 02. 2018
Štrnásty február, lásky čas. Máj to síce nie je, ale každá príležitosť osláviť lásku sa počíta. Preto pre vás máme počas valentínskeho týždňa hromadu záležitosťí, ktoré rozbúšia srdce a naženú rúž do tváre. Poďte sa na nich pozrieť!
Srdcové záležitosti, ktoré si zaslúžia pozornosť

Nájdite naše srdcové záležitosti

Máte radi hry? Čo tak si jednu zahrať?

20 našich srdcových záležitostí na e-shope sme označili srdiečkami. Nájdite ich v popisoch produktov a získajte voucher na 20 €. Ale pozor, voucher platí vždy len raz, takže ho môže použiť len prvý nálezca. Pátracia akcia beží do nedele 18.2.!

A pre začiatok malá nápoveda: Jedno zo srdiečok sa ukrýva v niektorej z top topánok značky Reebok.

Ukážte nám svoje srdcové záležitosti

A na výhernej vlne ešte zostaneme. Teraz je totiž načase, aby ste nám ukázali svoje srdcové záležitosti.

Nazdieľajte nám na Facebook k súťažnému príspevku svoju fotku s tým, pre koho vaše srdce bije. Pár, ktorý získa najviac lajkov, od nás získa voucher na 20 € na nákup športového vybavenia pre vaše spoločné zážitky. Súťaž prebieha od útorka 12.00 do štvrtka 12.00.

A opäť malá nápoveda: Označte svojho milého vo svojom komentári a získajte tak lajky aj od vašich facebookových priateľov.

Oblečte sa tak, až srdce zaplesá

Valentýn

Téma lásky nám presiakla aj do zliav a zafarbila športové vybavenie na červeno! Nakupujte štýlové červené oblečenie aj obuv s valentínsku zľavou. Všetko pohromade nájdete v našej valentínske kolekcii:

chcem niečo červené

Urobte niečo pre svoje srdce

Tento týždeň beháme v červenom! Príďte na naše pravidelné tréningy v Bratislave a nahoďte  sa do čohokoľvek vo farbe lásky. 

A malé zamyslenie na záver: Aby sme mohli svojich blízkych milovať dlho a naplno, je potrebné v prvom rade milovať sami seba. Začať môžete napríklad práve tam, kde sa (aspoň podľa rozprávok) rodí láska - v srdci. Starajte sa o svoj kardiovaskulárny systém a predchádzajte tak civilizačným ochoreniam, ako je vysoký tlak a cholesterol, obezita, ateroskleróza a infarkt. Beh vám v tom pomôže a my vám zasa pomôžeme s behom. Začínate? Mrknite na náš bežecký seriál Môj prvý beh.

Tak veľa lásky od srdca želajú
vaši Sanasporťáci


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:35:47
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu