info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Sme tu pre vás už 13 rokov, nastal čas na odmeny

25. 07. 2022
Už 13 rokov pre vás testujeme skutočné vlastnosti produktov, 13 rokov pomáhame s výberom a dodávame vám prvotriednu športovú výbavu a 13 rokov sa staráme, aby ste športovali zdravo a v každom veku.
Sme tu pre vás už 13 rokov, nastal čas na odmeny

Sanasport sa od prapočiatku vždy zaoberal predovšetkým tým, ako ľuďom sprostredkovať naozaj zdravé športovanie. Vďaka tomu sme si vybudovali skvelú povesť špecialistov, ktorí dobre vedia, o čom hovoria. Dokážeme každému poradiť s výberom správneho náčinia, ktoré mu dopomôže k bezproblémovému športovaniu aj v pokročilom veku.

KÚPIŤ ŠPORTOVÉ VYBAVENIE SO ZĽAVOU

Na čo sa môžete počas osláv 13. Sanasportín tešiť?

Predovšetkým na množstvo súťaží o vouchery a športové vybavenie (na našom Facebooku a Instagrame), zľavy až 80 % ak nim ešte dodatočné zľavy na najrôznejšiu športovú výbavu.

„Sana“ je po latinsky zdravie. Chceme ľuďom umožniť pohyb bez bolestí a zbytočného namáhania kĺbov a svalov. Aj preto máme v každej predajni bežecký pás, kde s ľuďmi diagnostikujeme a konzultujeme ich došľap pri behu (aj chôdzi). Táto diagnostika u nás vždy bola a vždy bude úplne zadarmo, bez ohľadu na to, či u nás dotyčný nakúpi. Prísť na diagnostiku môže každý – rovnako ako na naše bežecké tréningy (tie sú tiež zadarmo a bez registrácie).

TRÉNINK

Neustále testujeme a uvádzame na pravú mieru vlastnosti športovej výbavy, aby si ľudia v dnešnej on-line dobe mohli dobre rozmyslieť, či a aký má pre nich nové športové vybavenie zmysel. Všetky recenzie nájdete v našom magazíne.

Naše ďalšie aktivity

Kvôli domácim i celosvetovým problémom sme v uplynulých rokoch upustili od realizácie nových projektov a sústredili sme sa prevažne na väčšiu pomoc ľuďom v ČR a na Ukrajine. S organizáciou ADRA sme pomáhali po tornáde na južnej Morave, podporovali sme dobrovoľníctvo u osamelých seniorov v predvianočnom čase a zapojili sme sa do pomoci civilnému obyvateľstvu priamo na Ukrajine (táto pomoc stále trvá aj cez naše Dobrolístky pomoci).

Starší, ale stále aktuální projekty jsou zde:

https://www.sanasport.sk/podporujeme
https://mojprvybeh.sanasport.sk/
https://www.sanasport.sk/utmb
https://www.sanasport.sk/koniec-vyhovoriek

Naše kamenné predajne v Prahe a v Brne majú pre vás dvere otvorené a naši šikovní produktoví špecialisti vám vždy radi pomôžu s výberom toho najlepšieho športového vybavenia, vďaka ktorému posuniete svoj um na ďalšiu úroveň.Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:09:00
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu