info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Oslávte s nami Deň Zeme ploggingom a súťažami

03. 04. 2019
Opäť sa nám blíži deň, keď sa ľudia po celom svete zamýšľajú nad svojím správaním k prírode. Ani nám nie je jedno, ako na tom naša planéta je, a usilovne makáme na tom, aby sme do budúcna čo najviac obmedzili svoje ekologické stopy. Poďme začať tým, že si okolo seba upraceme. Všetci spoločne.
Oslávte s nami Deň Zeme ploggingom a súťažami

Premýšľajme ekologicky

Povedomie o ekologických témach našťastie rastie a stále viac ľudí sa začína voči prírode správať zodpovednejšie. V súvislosti s udržateľným životným štýlom vznikajú hnutia, smery a trendy ako slow fashion (za etickú a ekologickú módu), zero waste (za minimum vyprodukovaného odpadu) alebo napríklad plogging, ktorý spája upratovanie s behaním.

Vyhlasujeme apríl mesiacom Zeme

A práve tento nový "šport" pochádzajúci zo Švédska je ústrednou témou nášho tohtoročného Dňa Zeme. Spojte príjemné s užitočným a adoptujte si svoju obľúbenú bežeckú trasu. Počas celého apríla potom môžete v našej facebookovej udalosti postovať svoje fotky alebo videá, ako svoj chodník upratujete za behu, a zaradiť sa tak do žrebovania o ceny.

Oslavujte s nami 27. apríla

Samotný Deň Zeme potom prebehne v sobotu 27. 4. v Bratislave, kde spoločne vybehneme do terénu, poupratujeme, zabavíme sa a zasúťažíme si.

Podrobnosti o aprílovej súťaži i samotnom Dňu Zeme budete priebežne nachádzať TU. O ploggingu si zase môžete prečítať v našom článku a na Instagrame nás nájdete pod hashtagom #behampreplanetu a #denzemesanasport

Pridajte sa k nám a urobte niečo dobré pre seba i planétu ešte dnes.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:27:19
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu