info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Môj prvý beh: Spartan Race

30. 07. 2017
Máte radi výzvy? Skúste Spartan Race. Zažijete pot, krv a slzy, ale vďaka našim videám ho nakoniec pokoríte. A ten slastný pocit víťazstva je na nezaplatenie!
Môj prvý beh: Spartan Race

Spartan Race je jedným z najobľúbenejších extrémnych prekážkových závodov na svete. Ide o kombináciu terénneho behu a náročných prekážok ako je šplh, blato, plazenie pod ostnatým drôtom a ďalšie šialenosti. Ako sa naň pripraviť, aby ste z neho odchádzali živí a s blažene vyčerpaným úsmevom? Poradíme vám!

Čo je Spartan Race

Spartan Race nie je pre slabé povahy. Nechá vás siahnuť si na dno, testuje vôľu, posúva hranice. Všetko, čo by ste o ňom mali vedieť, vám povedia chalani z brnenskej tréningovej skupiny Spartan Race Training Group Brno.

Spartan Race (díl 1): Co je Spartan Race?

Ako sa obuť

Chcete bežať Spartan Race? Potom stojíte pred rozhodnutím, ktoré môže rozhodnúť o výsledku: Do čoho sa obuť? Vzhľadom na nepredvídateľnosť závodu potrebujete topánky, v ktorých môžete rovnako dobre behať v blate, ako liezť po lane, skákať a plaziť sa. Zistite, ako vybrať správne.

Spartan Race (díl 2): Jak se obout

Ako sa obliecť

Ako sa obliecť na Spartan Race? Ani málo, ani veľa. Oblečenie chráni, ale čiastočne tiež obmedzuje v pohybe. A zimy sa nebojte, však ona vás sparťanská trať pekne zahreje. Viac vám povie Spartan Ondra vo videu.

Spartan Race (díl 3): Jak se obléknout

Typy prekážok

Zistite, čo všetko vás môže stretnúť na závode Spartan Race. Tento závod je plný dômyselných prekážok a "pascí", s ktorými je dobré počítať. Ale kto je pripravený, nie je prekvapený!

Spartan Race (díl 4): Typy překážek

Ako sa pripraviť

Chcete mať istotu, že na Spartane nevypustíte dušu? Zistite, na čo sa zamerať pri cvičení a posilňovaní. Spartan race je síce nevypočítateľný, ale vaša šanca sa dôkladnou prípravou niekoľkokrát znásobí.

Spartan Race (díl 5): Jak se připravit

Namlsali sme vás?

Tak hurá do gymu a na ďalšom Spartane vám budeme držať palce!

Pre viac užitočných videí mrknite na Môj Prvý Beh.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:08:40:45
Kari Traa Humlesnurr Tee
-59 % Športové tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
23,95 € 59,00 €
už len 9 ks za túto cenu