info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Zúčastňovali sme sa často a radi. A teraz ideme znova!

21. 07. 2023
V minulosti sme sa neustále zúčastňovali rôznych podujatí a pretekov - od najväčších národných stretnutí až po menšie miestne preteky. Počas covidu sme od toho upustili, ale teraz sa opäť vydávame do sveta! V sobotu sa môžeme stretnúť na RunTour.
Zúčastňovali sme sa často a radi. A teraz ideme znova!

Zajtra na RunTour!

Predtým, ako začneme v rámci 14. Sanasportin spomínať na to, aké to bolo na jarmokoch a športových festivaloch a ako sme sa nevedeli prestať otáčať, chceme vás pozvať na sobotňajšie podujatie v krásnom meste Olomouc. Koná sa tu ďalší zo série pretekov RunTour 2023!

Budeme mať so sebou plnú poľnú výbavy Puma a vy si ju môžete celú obliecť a poriadne vyskúšať! Najnovšie topánky z tejto kolekcie sú plné dusíka, ktorý odľahčí a zrýchli každý váš krok. Zastavte sa a pozrite sa, aké to naozaj je. Preteky sú na tratiach 3, 5 a 10 km, na programe sú aj detské a štafetové preteky. Kompletný rozpis nájdete v kalendári RunTour 2023.

RUNTOUR OLOMOUC

event

Späť na podujatia a akcie

Skôr sme so sebou na výlety brať desiatky výrobkov od TOP značiek. Samozrejme nemohla chýbať diagnostika došľapu. Všetko sme si pekne premerali a následne odporučili najvhodnejšiu obuv. Na jednom mieste ste si mohli vyskúšať, ktorá obuv vám najlepšie sedí.

Zúčastňovali sme sa najväčších domácich veľtrhov a športových festivalov, ktorými denne prešli tisíce ľudí. Stretávali sme sa s vami aj na podujatiach športových klubov. Stovky z vás sa k nám prišli pozrieť a nikdy neľutovali tých pár minút svojho času. S nadšením sme vám ukázali, na čo sa máte zamerať, a vy ste sa tešili z tej najlepšej obuvi pre váš obľúbený šport. Výhra pre obe strany.

diagnostika

Čo presne so sebou nosíme?

Nemôžeme mať pri sebe všetky naše zásoby, preto vždy vyberáme tematické výrobky, ktoré majú čo ponúknuť. Snažíme sa vyberať kúsky, ktoré ste ešte nikdy nevyskúšali. Chceme vám priniesť možnosť vyskúšať si nové technológie a otestovať, ako vám vyhovujú.

Potom môžete získať lepšiu predstavu o tom, do čoho chcete investovať a v čom chcete športovať. Niektorí sa možno spočiatku ostýchajú požiadať o radu, ale vedzte, že sa nemusíte báť. Sme tu predsa pre vás a teší nás, keď vidíme nové tváre nadšené z toho, že sú aktívne a športujú. Ste skvelí.

poradenstvo

Tešíme sa na vás

Opäť pripomíname, že v sobotu 22. júla 2023 sa na vás budeme tešiť na RunTour Olomouc. Beh sa uskutoční v krásnom prostredí cez Smetanovy alebo Čechovy sady. Zároveň môžete pomôcť dobrej veci, 50 Kč z každého štartovného poputuje na charitatívne konto Nadácie Leontinka. Príďte, aj keď nebežíte, bude to zábava!

Ak neprídete, môžete sa pozrieť, čo máme v 14. Sanasportin so zľavou až 75 %.


NAKÚPIM HNEĎ
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:09:20:51
Kilpi Sylane
-61 % Outdoorové kraťasy Kilpi Sylane
34,90 € 89,90 €
už len 7 ks za túto cenu