info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Značky Inov-8 a Reebok majú ceny prekliato nízko!

31. 01. 2017
Dosť bolo cesty. Teraz si prídu na svoje najmä milovníci dobrodružstva, behania v teréne a extrémnych sparťanských závodov. Do akcie totiž prišli modely Inov-8 a Reebok, ktoré sa len tak niečoho nezľaknú.
Značky Inov-8 a Reebok majú ceny prekliato nízko!

Hľadáte nových parťákov pre svoje výpravy mimo spevnené chodníky? Nepochybne ich nájdete medzi trailovými modelmi Reebok a Inov-8. Tie a veľa ďalšieho športového vybavenia si teraz môžete zaobstarať s parádnymi zľavami.

Topánky, ktoré milujú prekážky

Či už sa pripravujete na Spartan Race či sa vyžívate v terénnom behu, toto sú topánky, ktoré budete milovať. Majú totiž jedno spoločné: Vždy si vyberajú tú dlhšiu, ale o to horšiu cestu. Siahnuť si až na dno svojich síl je totiž ten správny adrenalín. Tiež máte radi výzvy? Vyberte si svojho parťáka.

Inov-8 X-Claw 275

Inov-8 X-Claw 275

Prvým z TOP modelov pre terénny beh je Inov-8 X-Claw 275. Radi by ste objemový tréning v horách? Alebo extrémny prekážkový závod počas prívalových dažďov? Či už sa rozhodnete pre akúkoľvek šialenosť, táto topánka v tom bude s vami.

Vďaka výraznému vzorku podrážky perfektne drží aj na mokrom povrchu a jej zvršok je vyrobený z kvalitných materiálov pre maximálnu odolnosť proti poškodeniu. Je teda len na vás, ako ďaleko spoločne dobehnete.

Inov-8 Arctic Talon 275

Inov-8 Arctic Talon 275

Čo to znamená zísť z cesty? Znamená to brodiť sa bahnom, prekonávať prekážky, padať k zemi a zasa odhodlane vstávať, kým v diaľke nezazriete cieľ. Takáto cesta sa najlepšie podniká s Inov-8 Arctic Talon 275, ktorý vás v tom rozhodne nenechá šmýkať.

Jeho podošva je vyrobená z troch rôzne hustých zmesí pre perfektnú kombináciu stability, pružnosti a tlmenia. Hroty po obvode podošvy sú vysunuté, takže tvoria "pazúriky", ktoré navyšujú grip na blate a snehu. Keď do divočiny, tak rozhodne s Arctic Talon.

Reebok All Terrain

Reebok All Terrain Reebok All Terrain

Hľadáte skutočného dravca medzi topánkami? Reebok All Terrain s vizážou aligátora sa do terénu zahryznú s rovnakou vervou a nič ich nezastaví.

Ich zvršok je vyrobený z extrémne odolného materiálu a vďaka rýchlo schnúcej povrchovej úprave sa blato neusadzuje do jeho štruktúry. Reebok túto topánku vytvoril špeciálne pre pretekárov Spartan Race, takže jej gripy sú strategicky rozmiestnené tak, že podporia váš záber ako na vlhkých prekážkach, tak pri lezení na lane.

Vďaka nižšej konštrukcii je topánka veľmi stabilná a bude vám tou najlepšou oporou pri vašom výkone.

Nafúkaná topánka?

A teraz jedna perlička. Už ste počuli o nafukovacích topánkach? Nie je to žiadne sci-fi, hovoríme tu o

Reebok ZPump Fusion

Reebok ZPump Fusion Reebok ZPump Fusion

Táto topánka od Reebok dáva nový rozmer výrazu "na mieru". Skrýva v sebe totiž nafukovacie vankúšiky, vďaka ktorým topánku ľahko prispôsobíte tvaru chodidla. Stačí pomocou pumpičky nafúknuť vankúšiky okolo priehlavku a achilovky a topánka vám z nohy zaručene neskĺzne, nebude ju odierať ani obmedzovať pri pohybe.

So ZPump máte príležitosť zažiť absolútne pohodlnú topánku.

Tieto topánky a hromadu ďalších skvelých kúskov športového vybavenia od Reebok a Inov-8 si u nás teraz kúpite za prekliato nízke ceny. Vyberte si a vybavte sa od hlavy po päty do fitka aj do divočiny.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
9:11:22:05
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-61 % Tričko na bicykel Sensor Cyklo Stars
25,95 € 66,00 €
už len 6 ks za túto cenu

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 222 205 421

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay