info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Zásoba videorecenzií pre rýchly výber bežeckej obuvi

01. 05. 2020
Tie vie to a tie zas toto. Bežecké topánky nie sú len na cesty či na trail. Ich konštrukcia úzko súvisí s účelom, za akým boli stvorené. Ak už v nich máte trochu guláš, nezúfajte a mrknite na naše videorecenzie, kde vám objasníme všetky tradované skutočnosti.
Zásoba videorecenzií pre rýchly výber bežeckej obuvi

adidas Ultraboost 20 a adidas Ultraboost PB

Tiež sa vám to všetko už trochu pletie? Niet divu, veď adidas neustále pracuje na absolútnom vyladení všetkých svojich bežeckých počinov. Tentoraz sa zameriame na nedávno narodené dvojvaječné dvojčatá. Zásadné vylepšenia na bežeckých topánkach adidas Ultraboost a adidas Ultraboost PB vám prehľadne popíše a ukáže náš Pepa.

Recenze - adidas Ultraboost (PB)

Kúpiť adidas ultraboost 20 Koupit adidas ultraboost PB

Salming EnRoute 3

Najnovšia cestná topánka z vikingskej dielne Salming sa dočkala Pepovej videorecenzie. Model EnRoute 3 má veľa vylepšení, vrátane odľahčeného zvršku a zvýšenej odolnosti, čo podčiarkuje objemové vlastnosti topánky. Než aby sme tu vypisovali romány, pozrite sa na toto video.

Recenze - Salming enRoute 3

Kúpiť Salming EnRoute 3

Inov-8 Trail Talon 235

Už máte drapáky? Nie? Tak alou pre ne, nech sa nešmýkáte na bahne. Aby ste boli ako doma aj na cestných prebehoch, je podošva bežeckej topánky Inov-8 Trailtalon 235 vľúdna aj na tento typ povrchu. Ku všetkej svojej univerzálnosti pridáva topánka ešte pekelne švihácky dizajn. Ďalšie jej prednosti vám ukáže náš Marek v tejto videorecenzii.

Recenze - Inov-8 Trail Talon 235

Kúpiť Inov-8 Trail Talon 235

Inov-8 Trail Talon 290

Dlhokánske behanie bude príjemnejšie s bežeckou topánkou Inov-8 Trail Talon 290. Jej vlastnosti sú geniálne na trailovej trasy najrôznejších úrovní a parádne poslúži aj pri kratšom prebehu po ceste či pri behu v kombinácii mäkkého a tvrdého podkladu. Všetky výhody a rozdiely oproti staršiemu modelu vám popíše náš Marek.

Recenze - Inov-8 Trail Talon 290

Kúpiť Inov-8 Trail Talon 290

Inov-8 Parkclaw 275

Je ľahká, pohodlná a univerzálna. To sú len niektoré vlastnosti novinky, ktoré vám predstavíme v tejto videorecenzii. Mrknite na ňu a možno je to práve model Inov-8 Parkclaw 275, ktorý by sa perfektne hodil pre vaše výbehy.

Recenze - Inov-8 Parkclaw 275

Koupit Inov-8 Parkclaw 275

On Running Cloudflow

Lákalo vás niekedy skúsiť, aké je behať v motýľoch? So švajčiarskou vychytávkou On Running Cloudflow sa tomu dosť priblížite. Ich mušia váha a pohodlná konštrukcia navodí pocit ľahkosti a u žien zaistí štýl a ladnosť laňky - u mužov samozrejme eleganciu a dravosť tigra. Na tréning sú skvostné, to náš Marek potvrdí.

Recenze - On Running Cloudflow

Kúpiť On Running Cloudflow

On Running Cloudstratus

Tentoraz sme uvarili videorecenziu na cestnú bežeckú topánku On Running Cloudstratus. Má vysoké tlmenie a pohodlnú konštrukciu, čo z nej spolu s ďalšími vychytávkami robí skvelú objemovku na nabiehanie kilometrov. Mrknite sami.

Recenze - On Running Cloudstratus

Kúpiť On Running Cloudstratus

Mizuno Wave Rider TT

Legendárna majstrovská topánka má svojho nástupcu. A žiak predčil svojho učiteľa. Rovnako ako predchodca je model Mizuno Wave Rider TT vhodný pre bežcov všetkých výkonnostných kategórií. Na rozdiel od svojho čisto cestného predka si však nový model skvele poradí aj v ľahšom teréne. Len sa pozrite.

Recenze - Mizuno Wave Rider TT

Kúpiť Mizuno Wave Rider TT


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:05:52
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu