info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Vybavenie Asics a adidas za babku

25. 01. 2017
Nenechajte si ujsť výpredaj špičkových topánok a ďalšieho športového vybavenia Asics a adidas za skvelé ceny. Práve teraz kúpite lacnejšie napr. TOP modely Kayano, Nimbus, Cumulus, GT-2000 a Ultraboost.
Vybavenie Asics a adidas za babku

Už dlho premýšľate o tom, že rozšírite svoju bežeckú výbavu o nejaký kúsok od Asics či adidas? Teraz máte príležitosť vybrať si áčkové veci od týchto áčiek na trhu za bezkonkurenčne béčkové ceny.

Asics Gel Kayano 23


Asics Gel Kayano 23 Asics Gel Kayano 23

Kayano 23 je pokrvný nástupca víťaza minulého testu Topánka roka, Kayano 22. Za svojim predkom rozhodne v ničom nezaostáva, práve naopak. Vďaka kvalitnému gélovému tlmenie vás podporí aj pri náročnom objemovom tréningu a chráni váš pohybový aparát pred následkami otrasov. Mrknite na naše video a využite príležitosť zaobstarať si tieto špičkové topánky o 37% lacnejšie.

Představení Asics Gel Kayano 23 - Sanasport

Asics Gel Nimbus 18


Asics Gel Nimbus 18 Asics Gel Nimbus 18

Nimbus 18 je ďalším áčkovým modelom od Asics. Beháte dlhé trate? Potom oceníte jeho špičkové tlmenie, pružnosť a priedušnosť, vďaka ktorej budú vaše nohy v pohodlí po celú dobu tréningu. Náš Sanasporťák Honza vám o ňom povie viac, takže už nebudete mať prečo váhať. A keby predsa, ich cena po 37% zľave im ešte viac pridá na kráse.

Asics Gel-Nimbus 18 by Sanasport.cz

Asics Gel Cumulus 18


Asics Gel Cumulus 18 Asics Gel Cumulus 18

A smršť skvelých topánok za skvelé ceny ešte nekončí. Áčkový tím bežeckých Asics má medzi sebou ešte jedného kandidáta na vašu novú bežeckú topánku. Je ním Cumulus 18, v ktorom je nakumulované ľahkosť, stabilita, perfektné tlmenie a teraz aj bezkonkurenčná cena. Kúpte si ich so zľavou 42%!

Představení Asics Gel Cumulus 18 - Sanasport

Asics GT-2000 4


Asics Gel GT-2000 4 Asics Gel GT-2000 4

Beháte za každého počasia? V tom prípade sa vaším áčkom nepochybne stane model GT-2000 4 s Goretexovú úpravú. To už musí byť, aby tieto topánky premokli. A ak vám to nestačí, máme ešte jeden argument: zľavu 42%!

adidas ultraBOOST


Adidas Ultraboost  Adidas Ultraboost

Táto topánka je jednou z najunikátnejších topánok, akú adidas v posledných rokoch predstavil. Spája v sebe ľahkú a tlmivú podošvu, ktorá vám svižným odrazom dokonale vráti energiu, ktorú do nej vložíte, s dokonale padnúcim zvrškom z materiálu Primeknit. U nás môžete mať ultraBoost s príjemnou zľavou 42 %.

Otvoriť celú ponuku Asics a adidas


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:14:14
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu