info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Vítame nových členov: Columbia a Merrell

11. 08. 2017
Povedali sme si, že je čas vniesť medzi naše značky trochu čerstvého vzduchu. A tak sme to urobili, doslova. Zaradili sme do svojho sortimentu dve outdoorové ikony - oregonskú značku Columbia a kovbojský Merrell z Utahu. Čo sú zač?
Vítame nových členov: Columbia a Merrell

Columbia

"Je to perfektné, teraz to poďme zdokonaliť" tak znie heslo, ktorým sa riadi Columbia pri výrobe svojich špičkových produktov. Značka vznikla pred viac ako 70 rokmi v Portlande v Oregone ako rodinná firma nemeckých manželov, ktorí do Ameriky utiekli pred nacizmom. V jej čele už vyše 40 rokov stojí ich dcéra, svetoznáma predsedníčka Gert Boyle, ktorá si za dobu svojho nekompromisného panovania vyslúžila titul "prísna matka". Vďaka jej večne kritickému oku dizajnéri značky nikdy nezaspia na vavrínoch a stále vyvíjajú nové technológie pre ešte dokonalejšiu dokonalosť.

Pod značkou Columbia u nás nájdete celú škálu športového vybavenia. Jej skutočným majsterštykom je trailová obuv Columbia Montrail, ktorá vám garantuje perfektnú ochranu a podporu aj pri maximálnom výkone v tom najdrsnejším teréne. Váš krok bude istý, pretože tieto trailovky si rozumia s každým prírodným povrchom.

Model Columbia Montrail Caldorado II UTMB z edície Ultra Trail du Mont Blanc dokonca získal prvé miesto v kategórii dámskych trailových topánok v teste Topánka roku 2017.

Columbia Montrail Caldorado II

Značka sa však zďaleka nevenuje len behu. Nájdete u nej špičkové vybavenie tiež pre turistiku a rybárčenie, zimnú obuv a topánky, v ktorých vám to sekne aj v meste.

Ukázať všetko od značky Columbia →

Merrell

Americká outdoorová značka Merrell má svoje korene v 80. rokoch v štáte Utah. Jej zakladateľom je kovboj Randy Merrell, ktorý svojím ručne robeným koženým topánkam navždy vtlačil kúsok atmosféry divokého západu.

Outdoorová obuv Merrell naďalej vychádza z kovbojskej tradície, vyznačuje sa širokým kopytom a drží na nohe aj bez pomoci šnúrok. Rozhodne však nezaspala dobu. Dizajnéri súčasných turistických modelov vnímajú pojem outdoor ako "progresívny myšlienkový smer, zahŕňajúci prírodné i kultúrne prostredie". Táto idea zahŕňa všetky potrebné aspekty praktickej a nadčasovej topánky do prírody, ale aj vysoké požiadavky na dizajn a moderné technológie.

Typickým príkladem týchto vlastností je model Merrell All Out Blazer Chukka North ušitý z kvalitnej kože, s mäkkým došľapom a skvelou priľnavosťou v teréne.

Boty Merrell

Vďaka premyslenému konceptu a kvalitnému spracovaniu sú topánky Merrell spoľahlivým partnerom pre vaše cesty za dobrodružstvom, či už vyrážate na expedíciu do veľhôr či na vychádzku s rodinou do miestneho parku.

Ukázať všetko od značky Merrell →


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
6:20:14:20
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-61 % Tričko na bicykel Sensor Cyklo Stars
25,95 € 66,00 €
už len 6 ks za túto cenu