info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Videorecenzie nových bežeckých topánok Asics

19. 03. 2020
Bežecká obuv Asics je medzi športovcami uznávanou legendou. Kto sa ale má stále orientovať v najnovších technológiách a množstve vylepšení? Sanasporťáci si s bežeckými technológiami rozumejú odjakživa a tak vám Pepa ukáže, čo všetko v Asics dokázali napchať do nových modelov.
Videorecenzie nových bežeckých topánok Asics

Asics GT-2000 8

Vynikajúcu flexibilitu štandardne širokej topánky dopĺňa poddajný a zároveň pevný zvršok, na ktorý sa môžete spoľahnúť aj v krajných situáciách. Stredné tlmenie zaručuje perfektný pomer hmotnosti, rýchlosti a pohodlia. Ako ďalej v Asics zvelebili cestnú bežeckú topánku GT-2000 8 odhalí Pepa vo videorecenzii o tomto modeli.

Videorecenze: Asics GT-2000 8

Kúpiť GT-2000 8

Asics Kayano 26

Špeciálny gél pod prstami aj pod pätou vám dodá perfektné tlmenie, prispôsobivá podošva vás podrží na klzkom povrchu a penová vložka prispieva k parádnemu pohodliu. Aké ďalšie vychytávky má pronačný cestný model Asics Kayano 26 vám povie a ukáže Pepa.

Videorecenze: Asics Kayano 26

Kúpiť Gel Kayano 26

Asics DynaFlyte 4

Na programe dňa je ľahká a dynamická topánka Asics Dynaflyte 4, ktorá v sebe snúbi osvedčený gél, medzipodošv a stredné tlmenie s 8mm dropom. Pepa túto vychytanú cestnú topánku odporúča na dynamický tréning aj na pol maratón v pretekárskom tempe. Ostatné technologické vychytávky sa dozviete v našej videorecenzii.

Videorecenze: Asics DynaFlyte 4

Kúpiť DynaFlyte 4

Asics FujiTrabuco Lyte

Akonáhle uvoľníte túto topánku na špacír, prerazí si cestu bahnom a nezľakne sa ani kamenistých chodníkov. Špeciálna masívna podošva vás udrží do kopca aj z kopca a odolný zvršok ochráni vašu nohu pred poranením. O ďalších suprových vlastnostiach Asics FujiTrabuco Lyte vám povie Pepa!

Videorecenze: Asics FujiTrabuco Lyte

Kúpiť FujiTrabuco Lyte

Asics GlideRide

Nízky drop a vysoké tlmenie charakterizujú model Asics Glideride. Vďaka vychytávkam vnútri tejto bežeckej topánky v nich zažijete vynikajúcu jazdu pri každom bežeckom tréningu. Čo všetko stojí za skvelým súznením na každom kroku popíše náš Pepa v tejto videorecenzii.

Videorecenze: Asics GlideRide

Kúpiť GlideRide

Asics Gel Cumulus 21

Stredne tlmená cestná topánka s neutrálnym došľapom má ľahko prispôsobivú podrážku, pevné stabilizačné prvky, osvedčený gél aj známu penu FlyteFoam. Čo všetko sa do nej ešte zmestilo sa dozviete od nášho Pepy.

Videorecenze: Asics Gel Cumulus 21

Kúpiť Gel Cumulus 21

Asics Metaride

Zafixuje nohu, stlmí neprirodzené nárazy, chráni členkový kĺb, šetrí vašu energiu. Šikovná cestná topánka Asics Metaride vládne množstvom perfektných vlastností. Čím je potrebné špeciálna inovatívna zvlnená podošva? To vám ukáže Pepa vo videorecenzii o ďalšom modeli z dielne Asics.

Videorecenze: Asics Metaride

Kúpiť Metaride

Asics Gel Nimbus 22

Dokonalé súznenie moderných i osvedčených prvkov pozdvihuje vysoký komfort modelu Nimbus 22 na novú úroveň. Detailne vám triky a technológie, ktoré v Asics použili pre zdokonalenie prvotriednej cestnej topánky s neutrálnym došľapom, popíše Pepa.

Videorecenze: Asics Nimbus 22

Kúpiť Gel Nimbus 22


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:38:52
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu