info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Veľtrh SPORT Life 2016: Dobré rady, veľké zľavy a rekord v Speedteste

09. 11. 2016
Veľtrh SPORT Life 2016 je za nami. Poďte sa s nami krátko obzrieť a zhodnotiť ho očami našich špecialistov.
Veľtrh SPORT Life 2016: Dobré rady, veľké zľavy a rekord v Speedteste

"Príprava na veľtrh bola náročná. Bolo to moje "prvýkrát" a spočiatku som z toho mal stres," priznáva Matej, brnenský špecialista, ktorého poznáte z našich videí. Niesol na svojich pleciach zodpovednosť za organizovanie tímu, prevážanie vecí a ďalšie organizačné záležitosti. Myslieť na každý detail nebol žiadny med. Nervozita z neho spadla až vo chvíli, keď boli oba stánky hotové a nič zásadné nechýbalo.

Oba? Áno, tento rok sme mali stánky dva, hlavný v pavilóne V, na ktorom boli zastúpené značky Asics, Saucony, Mizuno, Vivobarefoot, adidas, Inov-8, Craft, CEP, Moose a mimoriadne tiež LEKI, a vedľajši stánok v spolupráci s FIT-PRO, kde sme prezentovali produkty Reebok.

Stánok so sortimentom Reebok

Od chvíle, kedy na Výstavisko vkročili prví ľudia, už boli všetci naši špecialisti vo svojom živle, rozdávali rady a tipy, konzultovali, pomáhali s výberom a predávali vybavenie pre beh aj halu s obrovskými zľavami.

Na hlavnom stánku navyše prebiehali sprievodné aktivity ako diagnostika došľapu od Mizuno, Asics a adidas, ktorú sme poskytli asi 700 záujemcom, či náš najväčší hit, unikátny Speedtest od Asics, ktorý hravou formou testoval rýchlosť a pohotovosť návštevníkov.

Diagnostika došľapu

Speedtest bavil aj najmenší.

"Speedtest mal obrovský úspech. Vyskúšalo ho cez 300 ľudí a bola to naozajstná šou, "potvrdzuje Matej. Najlepší súťažiaci vyhrali topánky Asics podľa vlastného výberu a hodnotné vouchery. Počas veľtrhu sme dokonca prekonali speedtestový rekord a posunuli ho na 22,940 sekúnd!

"Keby som mal celý veľtrh zhrnúť, povedal by som, že bol úspešný. Zúčastnilo sa ho bezmála 45 000 ľudí a počúvame veľa pozitívnych ohlasov. Za Sanasport môžem povedať, že sme rozdali kopec dobrých rád, urobili radosť mnohým športovcom a užili si hromadu zábavy. Teraz už sa len poriadne dospať a môžeme sa začať tešiť na budúci rok. "

A čo vy? Páčil sa vám veľtrh?

Dúfame, že áno, a ak ste ho náhodou nestihli, budúci rok si ho určite nenechajte ujsť!

SPORT Life


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:26:15
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu