info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Trailový týždeň vám otvorí dvere do divočiny

03. 03. 2018
Hovorí sa, že ak raz prepadnete trailu, už nie je cesty späť. Nechajte asfalt autám a doprajte si autentický zážitok z behanie v prírode. Trailový týždeň prináša motiváciu, inšpiráciu a tiež všetko, čo do terénu potrebujete.
Trailový týždeň vám otvorí dvere do divočiny

Len si predstavte, ako krásne si vyčistíte hlavu prebehnutím na čerstvom zimnom vzduchu, za doprovodu spevu pár obzvlášť otužilých vtákov. A o koľko produktívnejší potom budete! Minimálne za skúšku to rozhodne stojí! :-)

Čo sme pre vás na trailový týždeň pripravili?

Testovacej kolekcie topánok v predajni

Príďte si na vlastný došľap vyskúšať trailovú obuv Mizuno Hayate a Daichi. Zistite či vám vyhovuje užšie či širšie kopyto, väčšie či menšie tlmenie a ďalšie rozdiely. Vďaka tomu si môžete byť istí, že až vybehnete "na ostro", vaši noví parťáci vás zaručene podržia. Testovacie topánky si môžete požičiavať po celý trailový týždeň a v priebehu celej otváracej doby. Vymeníme je s vami za kópiu občianskeho preukazu a vratnú zálohu 20 €.

Testovať môžete tieto modely:

Trailové tréninky

  • BRATISLAVA – utorok a štvrtok v 18:00

Aj na našich tréningoch si môžete požičať testovacie modely. Navyše sa od trénerov dozviete veľa užitočných tipov a vychytávok pre beh v teréne a predovšetkým - vybehnete si mimo mesto! Niet nad zážitky na vlastnej koži. :-)


Výhodný nákup trailového vybavenia

Potrebujete sa vybaviť na beh v teréne?

Ukázať veci na trail


Tak pobežte s nami, spojenie s prírodou lieči! 


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:49:08
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu