info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

06. 12. 2017
Rozhodli ste sa obdarovať športovkyňu? Ženy, ktoré športujú, sú krásne a vďaka pravidelným dávkam endorfínov aj dobre naladené. Sú však tiež náročné. Neuspokojíte ich kadejakou drobnosťou alebo hadríkom, ktorý síce vyzerá dobre, ale je tak nepohodlný, že by v ňom ani nedobehla autobus. Nebojte sa, my vám s darčekmi pre športovkyne poradíme.
Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Darčeky pre bežkyne

Nechajte ju utiecť od každodenných starostí a vyčistiť si hlavu. Darujte jej pod stromček špičkové bežecké vybavenie, v ktorom začne čoskoro lámať rekordy na dlhých tratiach. A vy? Vy máte po tú dobu byt pre seba.


Vybrať bežeckú výbavu


Niečo pre fitnessku

Vo fitku ide samozrejme v prvom rade o výkon. Ktorá žena tam ale nechce aspoň trochu zažiariť v slušnom outfite? Darujte jej pod stromček pohodlné topánky a oblečenie do fitka, v ktorom bude krásna a namotivovaná.

Vybrať niečo do fitka


Výbava pre cyklistku

Nemusíte jej hneď kupovať nové kolo, aby ste jej urobili na Štedrý deň radosť. Nadeľte svoje cyklistce kvalitnú cyklistickú výbavu. U nás kúpite všetko od nepremokavej bundy po rukavičky.

Vybrať cyklo-darček


Oslnivé slnečné okuliare proti oslneniu

Slnečné okuliare, opaľovací krém… Nie, to nutne neznamená nudu na pláži. Táto výbava sa jej bude hodiť aj do zasnežených hôr. Darujte jej kvalitné športové okuliare z našej ponuky.

Vybrať okuliare


Spodná bielizeň, ktorá funguje

Na čipky ju neužije? Darujte jej bielizeň, v ktorej zdolá horu, ubehne maratón alebo vyhrá olympiádu. Bielizeň, ktorá neškrtí, nereže, neobmedzuje. A nikto nehovorí, že nemôže byť sexi!

Vybrať bielizeň


Osobný tréner

Darujte jej osobného trénera, na ktorého nebudete musieť žiarliť. Aj keď, kto vie, možno sa do neho nakoniec zamiluje tak veľmi, že už ho zo zápästia nevyzlečie.

Vybrať športtester


Nie tak celkom kabelka

Kabeliek už bolo dosť. Kúpte jej batožinu, kam sa vojde všetko, čo so sebou žena nevyhnutne potrebuje, a vyrazte von. Len jej ešte pre istotu zdôraznite slovo "nevyhnutne".

Vybrať batožinu


Darčeky pre kráľovnú haly

Koho má v tíme, neovplyvníte. Čo má na nohách však ovplyvniť môžete. Nadeľte jej pod stromček to najlepšie vybavenie pre halové športy, aké by si len mohla želať.


Vybrať niečo do haly


Niečo pekné

Športové oblečenie je tak pohodlné a praktické, že nebyť spoločenských konvencií, najradšej by sme ho nosili stále. Vy jej teraz presne toto môžete dopriať. Darujte jej voľnočasové oblečenie a obuv jej obľúbených športových značiek, ktoré dokonale snúbia komfort a štýl.

Vybrať niečo na pohodu


Všetko pre jej raketový vzostup

Pohybovať sa po kurte s ladnosťou lane a dravosťou pumy, to si želá pod stromček každá tenistka. Vy jej k tomu teraz môžete pomôcť. Darujte jej výbavu, v ktorej sa neprehráva.

Vybrať vybavenie na kurt


Outdoorové vybavenie pre divošky

Plánujete spoločné dobrodružstvá v horách alebo džungli? Vybavte ju tak, aby jej nebola zima ani horúco, mala pohodlné a stabilné topánky a dobrú náladu do zásoby. Jedine tak si spoločnú divočinu naplno užijete.

Vybrať niečo na von


Športová výživa pre ešte lepší výkon

Chce mať postavičku ako zo žurnálu? Alebo vy chcete, aby ju mala? Darujte jej fitness doplnky na vnútorné aj vonkajšie použitie a výsledok na seba nenechá dlho čakať. Teda - ak chce ona.

Vybrať fitness doplnky


Aj športovkyňe chcú maškrtiť

Hrešiť bez následkov, to je sen. Aspoň čo sa týka jedla. Darujte jej možnosť napchať si pupok dobrotami a nepribrať ani deko.

Vybrať maškrtanie


Niečo z čoho sa roztopí

Je večne zamrznutá? Darujte jej vybavenie, v ktorom jej zima zaručene nebude. Naše zimné oblečenie a obuv ju doslova zahrejú pri srdci. A nielen tam.

Vybrať niečo teplé


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:01:10:23
Mizuno Terry FZ Jr
-63 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
17,95 € 47,95 €
už len 2 ks za túto cenu