info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na vianočné darčeky pre športovcov

02. 12. 2018
Nadeľte tento rok pod stromček radosť a nadšenie. Pozorné a praktické darčeky sa hodia vždy - my vám teraz dáme niekoľko tipov, čím obdarovať svojho priateľa, brata, otecka aj kamaráta. Prečítajte si nasledujúce riadky a nechajte sa inšpirovať k nákupu výnimočných darčekov.
Tipy na vianočné darčeky pre športovcov

Nastražte uši

Slúchadlá sú perfektný darček pre každého, kto miluje pohyb, hudbu a život! Pustí si muziku, nasadí slúchadlá, obuje topánky a frr na hodinku vybehať trochu bôčika. Medzitým krásne zrelaxuje a uvoľní si hlavu na bezstarostné chvíle. Život je potom sladší.

Slúchadlá

Balíme

To alebo to? Oboje sa nevojde. Teraz už áno! S novým batohom bude nielen robiť parádu, ale tiež ocení jeho praktické vlastnosti. Či už potrebuje batoh na behanie alebo na túry, u nás vyberiete z viac ako 600 batohov ten najlepší pre jeho outdoorové záľuby.

Batoh

Oči ako rys

Aby nemal vodu v očiach pri každom tempe, vyberte mu plavecké okuliare. Aby ho neoslepovali slnečné lúče pri rannom behaní alebo pri romantickej prechádzke pri zapadajúcom slnku, kúpte mu okuliare, ktoré filtrujú odrazené slnečné lúče aj UV žiarenie. Všetky, čo máme, zároveň poskytujú vynikajúcu jasnosť a ostrý zrak. Zapálte iskru v jeho očiach.

Okuliare

Veľa pije

To je dobre. Či už si drinky mieša sám alebo najradšej pije vodu, potrebuje poriadnu fľašu. Vyberte mu z našej ponuky takú, ktorá k nemu sedí - s ryskou alebo bez nej, pevnú či mäkkú a skladnú. Fľaša presne do ruky pre mužov aj pre chlapcov.

Fľaše

Papaj, papaj

Výživa je podstatná súčasť tréningu. S tou správnou dosiahne lepšie výsledky rýchlejšie, než by si kedy myslel. Je jasné, že zdravá výživa pre telo nemusí byť odporná pre náš maškrtný jazýček. Pochutí si a ešte urobí niečo pre seba. To je ideálna kombinácia.

Výživa

Pre technické typy

Každý milovník elektroniky ocení nový prírastok do zbierky chytrých displejov, drôtikov a čipov. Ak je ten váš zároveň športovec telom aj dušou, bude sa chváliť, ako mu nový športtester pristane. Navyše presne uvidí, koľko toho nabehal a nachodil a bude si môcť pripraviť tréning presne na mieru svojim potrebám.

Sporttestery

Aby ho neoziabali nôžky...

Ponožky sú nevyhnutná súčasť outfitu každého športovca. Vďaka správnym ponožkám zamedzíte odreninám, pľuzgierom aj nadmernému poteniu a nepríjemnému pachu. Vyhovujú mu kompresné alebo klasické? Potom už stačí poznať veľkosť chodidla a vybrať farby, ktoré má rád.

Ponožky

...a nemrznul mu mozog

Kedykoľvek je vonku v chladnom počasí, hodí sa mu čiapka nebo čelenka. Najlepšie taká, ktorá ho v prípade potreby rýchlo zahreje, ale neprehrieva hlavu a nenúti ju k zbytočnému poteniu. Zároveň taká, ktorú schová do vrecka, keď práve nefúka a slnečné lúče ho hladia vo vlasoch. Alebo prehrievajú miesta, kde sú vlasy už históriou.

Čiapky

Kotúľa sa, kotúľa

Lopta je univerzálna športová pomôcka. Každý z nás vie, ako vyzerá, čo všetko dokáže a hlavne čo všetko sa s ním dá robiť. Zvlášť s partiou kamarátov. Ak aj ten váš hráč rád behá za loptou a "hrá sa", dajte mu novú loptu a len tak sa nezastaví.

Lopty

Nech sa poriadne natrie

Outdoorová kozmetika je dôležitá výbava na každú cestu. Bohužiaľ sa v nej nie každý outdoorový nadšenec vyzná, a tak ju nerieši. Aj drsný týpek má rád trochu nehy - krémy a balzamy Roald Amundsen mu pomôžu od slniečkom spálenej kože, mrazom popraskaných pier a unavených a podráždených chodidiel. Zamiluje si to.

Kosmetika

Netrafili sme sa do vašich predstáv? Nevadí, zamierte na náš vianočný rázcestník a nechajte sa viesť správnou cestou k nečakanému prekvapeniu a úsmevom plných radosti.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:09:08:49
Lucky in Love High-Low Pleated Skirt
-55 % Sukne na tenis Lucky in Love High-Low Pleated Skirt
41,90 € 92,64 €
už len 5 ks za túto cenu