info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

05. 12. 2017
Vianoce sa blížia a vy ešte nemáte nič pre svojho športovca? Či už vyberáte darček pre priateľa, manžela, syna, otca či iného významného muža svojho života, u nás nepochybne nájdete to pravé. Pozrite sa, aké kategórie vianočných darčekov sme pre vás pripravili.
Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Darčeky pre bežcov

Beh je síce z podstaty veci športom, ku ktorému okrem kvalitnej bežeckej topánky nič moc nepotrebuje. Keď ale nejakého bežca spoznáte bližšie, zistíte, že vecí, ktoré jednoducho musí mať je nespočetne. Urobte mu radosť kvalitnou bežeckou výbavou.


Vybrať bežecký darček


Keď je fitko jeho druhým domovom

CrossFiťák, kulturista alebo jogín. Skrátka ten, kto si po škole či práci zbalí batoh a ide spolu s ďalšími milovníkmi čistej hlavy a vyrysovaného tela zdieľať štyri športom nabité steny. Máte takého doma? Darujte mu to, po čom jeho fit srdce túži.


Vybrať niečo do fitka


Výbava pre cyklistu

Darovať mu bicykel by sa predsa len trochu predražilo. Nadeľte svojmu cyklistovi kvalitné vybavenie, v ktorom mu to bude jazdiť úplne samo.

Vybrať cyklo-darček


Oslnivé slnečné okuliare proti oslneniu

Máte rada jeho pohľad na svet? Darujte mu kvalitné slnečné okuliare a chráňte jeho oči pred ostrým slnkom aj snežnou slepotou. Vďaka tomu bude mať oči zdravé a len pre vás.

Vybrať okuliare


Spodná bielizeň, ktoré funguje

Aj na detailoch záleží. Ani by ste neverili, nakoľko dokáže tak malý kúsok látky, ako sú trenírky, ovplyvniť jeho športový výkon a nadšenie. Nadeľte mu pod stromček kvalitné športové prádlo a radosť z darčeka očakávajte (až) po prvom tréningu.

Vybrať bielizeň


Športtestery pre perfektný prehľad

Potrebuje mať kontrolu? Doprajte mu ju. Darujte mu športtester, s ktorým bude presne vedieť, ako sa jeho výkon zlepšuje. Táto malá vec je prekvapivo silný argument, ktorý nakopne jeho tréning.


Vybrať športtester


Zabaľte mu batožinu

Nie, z domu ho nevyhadzujte (aspoň nie na Vianoce). Zabaľte mu pod stromček športový batoh na beh či turistiku, alebo napríklad tašku na jeho florbalové / volejbalové / iné vybavenie.


Vybrať batoh


Darčeky pre kráľa haly

Koho má v tíme, neovplyvníte. Čo má na nohách však ovplyvniť môžete. Nadeľte mu pod stromček to najlepšie vybavenie pre halové športy, aké by si len mohol želať.


Vybrať halové vybavenie


Keď práve nešportuje

Športové oblečenie je tak pohodlné a praktické, že nebyť spoločenských konvencií, najradšej by sme ho nosili stále. Vy mu teraz presne toto môžete dopriať. Darujte mu voľnočasové oblečenie a obuv jeho obľúbených športových značiek, ktoré dokonale snúbia komfort a štýl.


Vybrať niečo na pohodu


Všetko pre jeho raketový vzostup

Snáď všetci malí chlapci si želajú byť kozmonautom. Vy mu teraz v dospelosti môžete jeho sen splniť. Darujte mu cestu ku hviezdam. Naše špičkové rakety na squash či badminton ho tam vystrelia, len to zahvízda.

Vybrať vybavenie na kurt


Outdoorové vybavenie pre divochov

Doma neposedí a stále ho to ťahá von? Doprajte mu to. A sebe doprajte dobrý pocit z toho, že je o neho tam vonku postarané. Naše outdoorové vybavenie mu zaistí komfort a bezpečie kedykoľvek a kdekoľvek.

Vybrať niečo do divočiny


Športová výživa pre ešte lepší výkon

Pravidelným športom namáhané telo potrebuje k správnemu fungovaniu pravidelný prísun živín. A aj keď sa snažia (alebo vy sa snažíte), aby jedol kvalitne, prirodzené zdroje nemusia vždy stačiť. Darujte mu športové vybavenie "na vnútorné použitie".

Vybrať doplnky


Aj športovci môžu maškrtiť

Dokonca bez toho, aby to ohrozilo ich tréningový plán! Darujte mu niečo z tých sladkých či slaných dobrôt, ktoré mu jeho sebadisciplína zakazuje.


Vybrať maškrtenie


Niečo na zimu

V prírode aj v meste, najbližších pár mesiacov nám bude zima všade. Darujte mu pod stromček niečo, čo ho zahreje pri srdci. A nielen tam!

Vybrať zimné veci


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:08:41:12
Kari Traa Humlesnurr Tee
-59 % Športové tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
23,95 € 59,00 €
už len 9 ks za túto cenu