info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Sústreďte sa na cieľ s novou kolekciou adidas

30. 09. 2016
Už sa to blíži. Zostáva hodina času, fanúšikovia sa pomaly hromadia a trénerovo zbesilé povzbudzovanie sa začína míňať účinkom. Rozptyľuje vás šramot a hulákanie všade okolo, a pritom jediné, po čom túžite, je utiecť na chvíľu do ticha vlastnej hlavy a len sa sústrediť na cieľ. Urobte to. Natiahnite si kapucňu a ponorte sa nerušene do vlastných myšlienok. S mikinou Z.N.E. Hoodie vás nič nevyruší.
Sústreďte sa na cieľ s novou kolekciou adidas

Maximum sústredenia pre perfektný výkon

Kultová značka adidas pružne reaguje na potreby moderných športovcov. Aj teraz vypočula ich túžby a vytvorila sériu športových teplákoviek, ktoré dokážu ďaleko viac než len udržať vás v teple.

Nová kolekcia adidas Athletics je vytvorená zo špeciálnej ťažkej tkaniny, ktorá spoľahlivo tlmí ruch z okolia a umožní vám tak nájsť potrebné sústredenie a zamerať sa na cieľ. Nasaďte si kapucňu a vychutnajte pokoj, po ktorom túžite. Jedine plne sústredený totiž môžete podať ten najlepší výkon.

Teplákovky Z.N.E. sú ideálne pre všetkých aktívnych športovcov. Je jedno, či vás čaká dlhý beh, tanečné vystúpenia, tenisový či futbalový zápas, alebo sa za chvíľu stretnete v ringu so svojím najväčším boxerským rivalom. Tých pár okamihov bezprostredne pred akciou prežívame všetci podobne.

Efektívny tréning, efektný outfit

Sústrediť sa na cieľ nie je dôležité len pred zápasom. Posuňte každý svoj tréning na úroveň zenového majstrovstva. Zacieľte svoju pozornosť, odstrihnite všetky rušivé elementy a nenechajte sa zviesť z cesty. Pre túto chvíľu ste tu len vy a váš sen.

Športové oblečenie adidas Athletics Z.N.E. bolo vyvinuté v spolupráci s vrcholovými športovcami a zároveň inšpirované urbanistickým životným štýlom. Dáva vám moc určovať svoj štýl a riadiť svoju myseľ. Môžete bežať ulicami veľkomesta, a predsa byť chránení pred jeho ruchom vďaka hlbokej kapucni z ťažkého materiálu, ktorá neprepúšťa zvuk. Minimalistický vzhľad celej kolekcie navyše dokonale ladí s trendom súčasnej športovej módy.

Kolekciu Z.N.E. si obľúbili i športové hviezdy ako futbalista Gareth Bale, tenistka Ana Ivanovic, olympijská víťazka v skoku do diaľky Tori Bowie a ďalší, ktorým oblečenie adidas Athletics pomáha sústrediť sa na výkon tvárou v tvár rozvášnenému davu fanúšikov.

Mrknite na oficiálne video ku kolekcii adidas Athletics:

Vyberte si z kolekcie adidas Athletics na našom e-shope a zažite pocit absolútneho sústredenia.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:11:03:46
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu