Štefánik trail 2017: Spoločne cez Karpaty

15. 06. 2017
Tímová hra nás baví. A pretože to bežcom na našich tréningoch veľmi pekne ide, už druhýkrát sme sa spoločne zúčastnili Štefánik trailu, teda štafetového preteku na 140 km po hrebeni Malých Karpát až na námestie M. R. Štefánika. Ako sme dopadli?
Štefánik trail 2017: Spoločne cez Karpaty

Na mohylu M. R. Štefánika na Bradle sa zniesol súmrak a všade, kam oko dohliadlo, sa rozžiarili čelovky. Piatková noc bola mladá, ale dve partie Sanašportovcov sa namiesto na flám chystali na celodenné preteky.

Na štart sa postavili tímy Sanasport ČR a Sanasport Slovensko, vždy s jedným zástupcom Sanasportu a šiestimi zákazníkmi a účastníkmi našich tréningov. V konkurencii 80 štafiet sme spoločnými silami dosiahli na 4. (SK) a 15. (CZ) miesto. Slovenský tím, ktorý štartoval už druhýkrát, sa oproti vlaňajšku dokonca zlepšil o celé dve hodiny!

Štefánik trail

Sme hrdí na všetkých odvážnych bežcov, ktorí sa nielen pravidelne zúčastňujú našich tréningov, ale neváhajú sa s nami vrhnúť do každej "zloby"! :-)

Vďaka a čoskoro ahoj!

p.s. Fotky zo závodu od nášho Mateja a René Kolíska nájdete v galérii na Facebooku.


Čo hovoria naši zákazníci?

Ďalšia užívateľské recenzie »
Andrej Pridané: 3. novembra 2017
100 %
Odporúča obchod

Maximálna spokojnosť s obchodom. Našiel som presne také topánky ktoré som potreboval navyše za super cenu. Keď mi prišli boli mi malé (moja chyba - zle odmeraná noha) a tak som ich poslal na výmenu. Úplne jednoduchý postup , topánky som poslal späť a do týždňa som mal správnu veľkosť doma. Nákup sa mi síce trochu predražil ale mojou chybou. Obchod jednoznačne odporúčam.

  • Prehľadnosť
  • Komunikácia
  • Rýchlosť dodania
  • Veľký výber kvalitného tovaru
Overený zákazník Pridané: 5. októbra 2017
100 %
Odporúča obchod
  • Kontaktovali ma pred poslanim

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.