info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Správne sa oblečte a poriadne sa do toho oprite!

24. 02. 2020
Nemáte radi zimu, pretože vám býva zima? Nemáte radi chodenie, pretože vás bolia nohy? Zmeňte svoju nechuť a začnite si užívať zimné outdoorové vyčíňanie v snehu a mraze. Pozrite sa na naše videá a hneď dostanete chuť preveriť, či vaše chladné srdce trochu ožilo.
Správne sa oblečte a poriadne sa do toho oprite!

Na čo sa zamerať pri výbere tretej vrstvy oblečenia?

Keď chcete byť pri outdoorových aktivitách oblečení tak akurát, je dobré nechať sa inšpirovať cibuľovým vrstvením a naším videom.

Jak vybrat třetí vrstvu oblečení?

Ako vybrať správne trekingové palice?

Na turistiku sa hodia palice - v lete aj v zime. Výhody jednotlivých typov outdoorových palíc vám popíšeme v tejto videorecenzii.

Jak vybrat trekingové hole?

Čo zvláda bunda Mammut Nordwand HS Flex?

Obrovská kapucňa na helmu a veľa pružných zón sa spolu s vyššie posadenými vreckami starajú o bezpečie a maximálny komfort pri všetkých lezeckých dobrodružstvách. Odolný vrchný materiál a priedušná membrána podčiarkujú kúzlo robustnej zimnej bundy Mammut Nordwand HS Flex.

Recenze bundy - Mammut Nordwand HS Flex

Ako je vybavený batoh Mammut Trion 50?

Na skialpové cesty aj lezenie plné adrenalínu je batoh Mammut Trion 50 a Mammut Trion Spine 50 úplne geniálny. Zmestí sa do neho všetko, čo potrebujete a nebude sa vám pliesť pri žiadnom pohybe.

Recenze - batoh Mammut Trion 50

Kde všade využijete batoh Mammut Nirvana 25?

Na batohu Mammut Nirvana 25 je asi tisíc rôznych vreciek a multifunkčných popruhov, takže si môžete všetko prehľadne zoradiť a roztriediť. Tento batoh je geniálny parťák na horské túry a výstupy za adrenalínovým zjazdom.

Recenze batohu Mammut Nirvana 25


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:06:22:34
Kilpi Lapina
-72 % Bežecké šortky Kilpi Lapina
20,95 € 74,90 €
už len 12 ks za túto cenu