info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Športové oblečenie s dokonalým odvodom potu

12. 01. 2024
Under Armour je jednou z prvých značiek, ktoré sa pustili do vývoja funkčného športového oblečenia. Predtým, ako začali spolupracovať s univerzitnými športovými tímami, mnohí neverili v efekt funkčného prádla. Výsledky však hovorili jasnou rečou a zlepšenie výkonu bolo také výrazné, že profesionálni športovci aj rôzne vládne agentúry začali funkčné oblečenie požadovať.
Športové oblečenie s dokonalým odvodom potu


Oblečenie Under Armour sa o vás vždy postará

Dokonalý odvod potu, nikdy nekončiace pohodlie a nepretržitý výkon, to je to, čím sa značka Under Armour pýši. Vďaka svojej povesti sa rýchlo zaradila medzi svetovú elitu a okrem dokonalej funkčnosti začala pracovať aj na vizuálnej stránke svojich výrobkov. Vydala sa správnou cestou, a tak dokonale padnúce nohavice, šortky, bundy, mikiny a tričká zdobí väčšinou len logo značky, čo určite poteší najmä milovníkov jednoduchého športového štýlu.

Najnovšia kolekcia od Under Armour je zameraná na oblečenie, ktoré využijete najmä v mrazivom zimnom období. Snehuliaci a zmrzlinári (tí, ktorí imrvére ťukajú kosu) ju však ocenia aj počas jesene a skorej jari, keď ich príjemne zahreje.

under armour

Vďaka funkčným vlastnostiam všetky vrstvy oblečenia rýchlo odvádzajú pot, čo prispieva k pohodlnejšiemu noseniu a znižuje riziko podráždenia a odierania pokožky. Správne vrstvenie sa zase postará o lepšiu termoreguláciu, zabráni nadmernému poteniu a zároveň nenechá vaše telo trápiť sa v chlade.

Zateplené bundy sú užitočné na tréning, keď teploty klesajú hlboko pod bod mrazu, a vďaka svojmu štýlovému vzhľadu vás zahrejú aj na ceste do práce. Nedávno sa Under Armour pustil aj do vývoja a výroby športovej obuvi, takže sa môžete zladiť od vrchu hlavy až po prsty na nohách v jednej značke.


ZIMNÁ KOLEKCIA 2024
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:10:37:19
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu