info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Spoločne to rozbehneme na SPORT Life! 2018

06. 11. 2018
V rámci veľtržného týždňa vás od piatku 9. 11. do nedele 11. 11. čakáme na brnenskom výstavisku. Privezieme so sebou novinky aj zabehnuté produkty, bezplatnú diagnostiku došľapu a veľa bežeckých rád.
Spoločne to rozbehneme na SPORT Life! 2018

Vyskúšate si nové kolekcie od božích značiek ako adidas, Asics, Columbia, CEP, Kari Traa, Mizuno, On Running, Saucony a ďalších so zľavou až 80 %. A ďalej?

Súťažte s nami v behu na 500 metrov a vyhrajte bezva ceny od švajčiarskej značky On Running!

Otestujete bežecké topánky On Running a s trochou šťastia vyhráte topánky On Running Cloudventure, batoh, tričko alebo voucher na 20 €. Naviac - za každých ubehnutých 500 m darujeme 1 € na podporu dobrovoľníckeho centra ADRA Brno. Bavte sa a pomáhajte s nami.

Čo ďalej nájdete v našom Sanastánku? Predsa ten najlepší personál a priateľskú atmosféru.


A čo všeobecný program?

Okrem tanca, desiatok workshopov a vystúpenia sú pre vás pripravené tradičné i netradičné typy behov a súťaží. Ak sa chcete naučiť behať mestom "trochu inak", potom navštívte lekcie parkouru.

Chcete si zabehať pre dobrú vec? Odštartujte v sobotu medzi 10. a 17. hodinou na míľový beh RUN SMILE 2018. Táto akcia má za cieľ ubehnúť čo najviac vysmiatych míľ, prekonať svetový rekord v počte fotografií bežcov "S ÚSMEVOM NA DLANI" a podporiť tak projekt Zdravotný klaun. Prosba usporiadateľov spojená s akciou:

  • pridajte na Instagram už teraz čo najviac bežeckých fotografií s označením #RUNSMILE
  • pridajte na Facebook už teraz čo najviac bežeckých fotografií do udalosti RUNSMILE

Čo zostáva dodať? Len, že sa veľmi tešíme na každú známu aj (zatiaľ) neznámu tvár a pohodový víkend v športovom duchu. Tiež už sa tešíte? Tak dovidenia.

AKO SA DOSTAŤ NA VÝSTAVISKO


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:08:00:47
Kari Traa Humlesnurr Tee
-59 % Športové tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
23,95 € 59,00 €
už len 9 ks za túto cenu