info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

So značkou ON budete šampión!

22. 05. 2023
On Running je na našom trhu už nejaký čas, ale určite nezaškodí osviežiť si pamäť a pripomenúť si najdôležitejšie technológie tejto švajčiarskej spoločnosti.
So značkou ON budete šampión!

Na prvý pohľad

Skutočnosť, že topánky On Running sa líšia od tradičnej obuvi, je zrejmá na prvý pohľad. Najväčším rozdielom je, samozrejme, podrážka, ktorá zároveň slúži ako medzipodrážka. Typické obláčiky na podrážke absorbujú náraz pri dopade a vďaka svojej pružnosti vám poskytnú patričnú odrazovú silu.

Beh ako na obláčiku

Termín Run On Clouds ste už isto počuli v spojení so značkou On Running. Zvlnená podrážka - cloud čiže technológia CloudTec®, dáva topánkam skvelý základ, na ktorý nadväzujú ďalšie prvky a spoločne vytvárajú funkčné a pohodlné prostredie pre vaše nohy.
Ďalším dôležitým faktorom obuvi On Running je relatívne nízka hmotnosť. Tú si obuv On Running zachováva vo všetkých kategóriách, či už ide o cestnú, trailovú, turistickú alebo voľnočasovú obuv.

Superpena Helion

Presne tak, značka ON uvádza, že tento materiál nie je len pena. Je to superpena! Vystužené časti sa striedajú s mäkkými časťami pre pohodlnejší dopad, a to všetko v jednom kuse s minimálnou hmotnosťou. Helion je materiál, ktorý sa môže pýšiť vysokou rozmerovou stabilitou pri vysokých teplotách, ale nemá jediný problém, ani keď teplomery ukazujú hodnoty pod bodom mrazu. Čo viac si môžete priať? Snáď len to, aby dostatočne reagovala (aby vaše nohy mohli ľahko čítať povrch) a zároveň chránila vaše nohy pred zranením. A obe tieto vlastnosti superpena Helion tiež spĺňa!

Missiongrip™

Tento materiál sa vyskytuje najmä v trailových modeloch. Ide o špeciálnu zmes, ktorá pokrýva podrážku topánky. Missiongrip zaisťuje, že topánka má pevnú trakciu na mäkkých chodníkoch a mokrých kameňoch. Pretože keď budete mať istý krok, beh si užijete naplno.

on running

Speedboard®

Niektoré modely majú integrovanú špeciálne vyvinutú dosku, ktorá pomáha prirodzenej premene energie z nárazu na odraz. Výrobca sa inšpiroval surfovými doskami a ich pohybom vo vlnách. Dôkladné testovanie prinieslo svoje poklady a vďaka tomu vám doska Speedboard umožňuje ešte plynulejší prechod z jedného kroku na druhý.
Doska Speedboard pracuje s obláčikmi na podrážke. Aby bola táto súhra dokonalá, pre každý model obuvi je vyvinutý špecifický Speedboard. Robí sa to v súvislosti s umiestnením obláčikov a základným účelom obuvi (tréning/závod).

Ľahký zvršok

Perfektne sa prispôsobí každému chodidlu a poskytuje mu maximálnu voľnosť. Spoľahlivo drží na mieste, je priedušná a odolá aj daždivému počasiu. Na prvý dojem možno nevyzerá obzvlášť odolne, ale keď si topánku vezmete do ruky a pozriete sa na ňu bližšie, uvidíte, že prvý dojem nie je vždy správny. Pokiaľ ide o odolnosť, nemusíte podliehať panike, tieto materiály naozaj niečo vydržia.

V jednoduchosti je krása

Spoločnosť ON sa už od počiatku pýši minimalistickým dizajnom. Ťažko by ste našli značku, ktorej vzhľad výrobku je viac založený na technickej vyspelosti jeho dizajnu. Ľahký a svieži dizajn každého modelu podčiarkuje podstatu značky a ženie tieto topánky a oblečenie na prehliadkové móla. Stále si však môžete byť istí, že vo vnútri výrobkov bije čisto športové srdce.


všetko od značky On Running
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:59:56
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu