info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

SANASPORT OLOMOUC novo v paláci U Zlatého stromu

08. 06. 2015
V rámci budovania svojej obchodnej siete špecializovaných predajní sme otvorili v máji novú predajňu priamo v srdci Olomouca - na Hornom námestí.
SANASPORT OLOMOUC novo v paláci U Zlatého stromu

Novo nás môžete navštíviť v dome s gotickým jadrom, ktorý bol vrátane priečelí barokovo prestavaný po roku 1724. Roku 1686 bol sídlom cisárskej pošty. Secesná podoba podľa návrhu Karola Starého ml. pochádza z roku 1910.

Naša špičková športová technológia značiek ASICS, adidas, Inov-8, Reebok, On Running, Vivobarefoot, CEP, X-Bionic, Craft, Moose a iných renomovaných značiek je umiestnená v citlivo a kreatívne rekonštruovanom obchodnom priestore na ploche 100 m2.

Okrem lokality sa u nás ale nič nezmenilo. Stále s nami máte istotu garancie kvality, ktorá sa v Sanasportu opiera o uspokojenie vašich individuálnych potrieb. Nechajte si urobiť špeciálnu diegnostiku došliapnutia zadarmo a na základe nej, vášho veku, hmotnosti, početnosti tréningov a ďalších faktorov vám spoločne vyberieme tie správne topánky i ďalšie vybavenie presne na mieru.

Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci

Každá zo zastúpených značiek má v predajni vlastný "point" teda svoju sekciu, čo výrazne napomáha orientácii a vy sa tak môže sústrediť na nové kolekcie svojej obľúbené značky, od ktorej u nás nájdete všetko potrebné od ponožiek, typologicky najvhodnejšie obuvi až po funkčný textil a doplnky.

K úplnosti dodajme, že u nás nájdete aj vybavenie pre iné športy ako je volejbal, florbal, bedminton, tenis alebo zdravá chôdza, beh však dominuje.

Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci Sanasport v Olomouci

Pozrite sa na stránku Olomoucké predajne!

Okrem topánok a oblečenia u nás nájdete i rôzne bežecké doplnky, napríklad obľúbené kompresné produkty CEP alebo športestery Polar.

Na našich predajniach kladieme dôraz na ľudský prístup, kedy predajcovia majú veľký záujem ústretovo a profesionálne vám poradiť s čímkoľvek okolo behu a športového vybavenia.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Váš Sanasport


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:02:02:37
Mizuno Terry FZ Jr
-63 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
17,95 € 47,95 €
už len 2 ks za túto cenu