info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

SANASPORT na veľtrhu Sportlife

07. 01. 2015
Sanasport sa predstaví na veľtrhu Sportlife s najväčšou športovou expozíciou a bohatým sprievodným programom pre návštevník ZADARMO.
SANASPORT na veľtrhu Sportlife

Veľtrh Šport Life je tu as ním aj účasť Sanasportu. Po dobu troch dní teda budú otvorené v Brne hneď dve predajne Sanasport zároveň - jedna na veľtrhu a druhá naša tradičná kamenná predajňa na adrese Údolná 27.

Sport Life

Od štvrtka 6. 11. do nedele 9. 11. sa môžete na stánku Sanasportu tešiť ako na nové, tak aj na staršie zvýhodnené kolekcie renomovaných športových značiek. Veľtržné zľavy na tovar budú v rozmedzí 15 - 50 %.

K dispozícii budú značky: ADIDAS, ASICS, VIVOBAREFOOT, INOV-8, ON RUNNING, CRAFT, REEBOK, CEP, MOOSE.

Predstavíme obutie a textil pre športy: BEH, VOLEJBAL, FLORBAL, BEDMINTON, TENIS a VOĽNÝ ČAS.

Sprievodné programy na našej expozícii:

  1. Diagnostika došľapu ASICS - špeciálna statická diagnostika zadarmo s vyhodnotením stavu chodidla a následným výberom vhodného obutie.
  2. Diagnostika došľapu ADIDAS - dynamická diagnostika zadarmo - tzn. zistenie došliapnutia chodidla pri behu.
  3. REEBOK ZÓNA - v rámci tohtoročného Sport Life Expo pre vás pripravujeme komplexnú REEBOK ZÓNU, ktorá ponúkne viac než len Reebok sortiment a klasický showroom. Na mieste budú zároveň každý deň prebiehať krátke semináre, zaoberajúca sa technikou cvikov, regeneráciou či výživou. Príďte sa k nám zadarmo dozvedieť viac o CrossFitu a produktoch navrhnutých priamo pre tento šport! Špecialisti na beh a CrossFit z našej brnenskej predajne, vám poskytnú profesionálne Reebok poradenstvo od A do Z. V ich ponuke nájdete TOP Reebok produkty z týchto kategórií, ktoré budete mať možnosť zakúpiť s 15% zľavou. V spolupráci s popredným českým distribútorom v oblasti výživy a fitness techniky, spoločnosťou Fit-Pro Czech, pre vás chystáme plne vybavený Reebok CrossFit Gym, kde si budete môcť vyskúšať CrossFitové náradie a základné cviky pod dohľadom profesionálov:
  • Petr Schlegel,
    víťaz CzechBeast 2013 a NoExcuse 2013, fitnes tréner a výživový poradca
  • Martin Štěpánek,
    víťaz historicky prvých pretekov CzechBeast, usporiadateľ No Excuse challenge, L1 tréner a fitness inštruktor

Tak sa stavajte,

naši tréneri i celý Sanasport tím sa na vás teší!

Reebok


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:10:15:27
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu