info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Rozširujeme trailové rady o Columbia Montrail

12. 04. 2017
Doteraz si u nás milovníci terénneho behu vždy prišli na svoje. A čo potom teraz, keď sme klan crossových značiek rozšírili o jednu z najväčších ikon amerického trailu? Máte sa na čo tešiť, Columbia Montrail splní vaše nejneskromnejšie očakávania.
Rozširujeme trailové rady o Columbia Montrail

"Je to perfektné, teraz to poďme zdokonaliť" tak znie heslo, ktorým sa riadi značka Columbia Montrail pri výrobe svojich špičkových produktov. Značka vznikla pred viac ako 70 rokmi v Portlande v Oregone ako rodinná firma nemeckých manželov, ktorí do Ameriky utiekli pred nacizmom. V jej čele už vyše 40 rokov stojí ich dcéra, svetoznáma predsedníčka Gert Boyle, ktorá si za dobu svojho nekompromisného panovania vyslúžila titul "prísna matka". Vďaka jej večne kritickému oku dizajnéri značky nikdy nezaspia na vavrínoch a stále vyvíjajú nové technológie pre ešte dokonalejšiu dokonalosť.

Bežecké topánky Columbia Montrail

Trailová obuv značky Columbia Montrail vám garantuje dokonalú ochranu a podporu aj pri maximálnom výkone v tom najdrsnejšom teréne. Váš krok bude istý a zároveň ľahký v trailových topánkach, ktoré si rozumia s každým prírodným povrchom. U nás v Sanasporte teraz nájdete tie najvyhlásenejšie modely pre bežcov aj bežkyne s vášňou pre pohyb v prírode.

Vyberte si aj vy »


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:09:39
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu