Vyberte kategóriu Zavrieť
info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Reebok Run Crew: Bežecké tréningy s Reebokom!

01. 05. 2017
Naše bežecké tréningy budú od mája ešte lepšie! Svoje sily totiž spájame s Reebokom a stávame sa súčasťou Reebok Run Crew. Prečítajte si, prečo sa k nám pridať!
Reebok Run Crew: Bežecké tréningy s Reebokom!

Hoci si ju dnes spájame skôr s oblasťou Fitness a CrossFit, beh je pre značku Reebok zásadný už od samotného vzniku. Teraz to spoznáte aj vy - 11. mája totiž štartujeme v Bratislave.

Tréningy budú prebiehať každý štvrtok od 18:00 so štartom v našej predajni. K dispozícií pre vás máme priestor na prezlečenie a uschovanie osobných vecí a po dobehnutí vám tiež ponúkneme malé občerstvenie.

Nudu rozhodne nečakajte, máme pripravené 3 typy tréningu, z ktorých každý je zameraný na rozvoj iných bežeckých schopností:

  • Run Long (5/10 km) - Vytrvalostný beh v aeróbnom pásme. Dĺžka trate prispôsobíme vašej zdatnosti, takže je jedno, či ste začiatočník alebo pokročilý. V oboch prípadoch zlepšíte svoju bežeckú kondíciu.
  • Run Light (3-5 km) - Tréning zameraný na dynamiku, rýchlosť a obratnosť. Absolvujete sice menej kilometrov, avšak vo väčšej intenzite.
  • Run Tough (4-8 km) - Tréningy inšpirované pretekmi Reebok Spartan Race. Chýbať nebude posilňovanie, zdolávanie prekážok či beh terénom.

Potrebujete ešte trochu motivácie? Nech sa páči!

Všetci sa môžete tešiť na športové ponožky a tí vytrvalí z vás, ktorí s nami odbehnú aspoň 4 tréningy, dostanú za odmenu funkčné tričko Reebok. Skutoční nadšenci navyše dostanú možnosť zúčastniť sa štafetového behu Sněžka-Praha (24. 6. 2017), na ktorý Reebok vyšle dva reprezentačné tímy.

Chcete vedieť viac? Sledujte náš Facebook alebo sa rovno zastavte :-)

Tešíme sa na vás!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
5:-1:04:37
Mizuno Genova 87
-80 % sleva Unisex volnočasové boty Mizuno Genova 87
20,31 € 101,57 €
už len 6 ks za túto cenu

  Máte nejakú otázku? Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám na +421 948 251 545

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay