info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

POC vás chráni pred chladom a zraneniami

08. 01. 2024
Počas zimných športov je riziko zranenia oveľa vyššie ako v lete. Je na vás, aby ste sa snažili toto riziko minimalizovať nosením správneho vybavenia a neriskovali viac, ako je zdravé. Správna prilba, okuliare, chránič chrbtice a teplé oblečenie sú pri lyžovaní na svahu aj mimo neho nevyhnutné.
POC vás chráni pred chladom a zraneniami

Štýlové oblečenie a ochranné vybavenie

Aj keď ste vynikajúci lyžiar alebo snowboardista, ktorý dokáže obstáť v každej šlamastike, nemôžete vždy ovplyvniť všetky faktory prostredia. Na svahoch sa ľahko stane, že narazíte na neskúsených začiatočníkov, a tí môžu ľahko naraziť do vás. Môže nastať aj situácia, že pri náhlom vyhýbacom manévri zle odhadnete trať a všetko sa môže zvrtnúť.

Potreba chrániť svoje telo sa potom zvyšuje, keď si prestanete užívať bežné zjazdovky a zamierite do snowparku alebo do voľného terénu. Po prvé, je dôležité dodržiavať miestne pravidlá, po druhé, musíte nosiť ochranný výstroj, aby ste znížili riziko vážneho zranenia v prípade nevydareného triku alebo nárazu do stĺpa/stromu.

helmy a brýle

Prilby a chrániče POC vládnu najmodernejšími materiálmi, ktoré neobmedzujú váš rozsah pohybu a zároveň pre vás v prípade nehody urobia maximum. Ich tvrdá škrupina hravo zabráni praskaniu kostí.


Správne lyžiarske okuliare zasa umožňujú široký výhľad, pekne zapadnú do prilby a ich kvalitné šošovky vytiahnu dôležité kontúry na snehu. Torické šošovky a ďalšie technológie neskresľujú videnie a zlepšujú viditeľnosť pri prechodoch medzi tienistými oblasťami a oblasťami, kam dopadajú slnečné lúče.

oblečení

Teplá bunda a zateplené nohavice sú nevyhnutnou výbavou; počasie sa v horách mení každých päť minút, takže v rámci bezpečnosti potrebujete oblečenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v snehovej búrke.

Preč sú časy, keď ste sa museli rozhodovať medzi nebeskou bezpečnosťou a pekelným štýlom. Všetky výrobky POC sa bez problémov hodia k akémukoľvek oblečeniu. Majú minimalistický dizajn a vyzerajú fantasticky. Lepšie povedané = vyzerajú cool! Posúďte sami.

ZIMNÁ VÝBAVA POC

Niekoľko slov o značke

Spoločnosť POC bola založená v roku 2005 vo Švédsku s cieľom vyvinúť pohodlné a bezpečné prilby a chrániče pre rýchlostné športy. Do ich portfólia teda patrí najmä cyklistika a jazda na svahu aj mimo neho. Značka sa pýši minimalistickým dizajnom, ktorý vždy dopĺňa precízne spracované logo. Okrem prilieb a chráničov celého tela si od POC môžete kúpiť aj lyžiarske a slnečné okuliare. Ak sa chcete ozdobiť značkou od hlavy až po päty, nájdete tu aj pekné tričká, mikiny, bundy, nohavice a šortky.

Ochrannú výstroj POC v najlepšom prípade nikdy nevyužijete, ale je dobré byť pripravený na všetko.


VŠETKO OD POC
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:10:57:16
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu