info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Otvárame bežecký okruh okolo Štrkoveckého jazera

14. 10. 2017
Byť bežcom uprostred mesta nie je žiadna sranda. Všade autá, ľudia, hluk a smog. Bratislavskí milovníci behu sa preto radi uchyľujú do neveľkej, ale o to malebnejšej oázy okolo Štrkoveckého jazera. A práve tam sme teraz otvorili okruh, ktorý vás môže inšpirovať pri každodennom tréningu.
Otvárame bežecký okruh okolo Štrkoveckého jazera

Pre nováčikov: odrazový mostík

Pokiaľ s behom začínate a bojíte sa, aby ste pri tréningu neprecenili sily, je pre vás Štrkovecká tisícka ideálna. Okruh má totiž "len" 1 km a je teda iba na vás, na koľko koliesok sa cítite. Po každom z nich máte možnosť povedať si pre dnešok "dosť".

Na štarte trasy vás privíta informačná tabuľa, ktorá ponúka tipy na rozcvičku, priebeh tréningu aj záverečné pretiahnutie. Jej nasledovaním sa tak priučíte niečo z bežeckej techniky.

Ukazovatele vám navyše budú cestou hlásiť metre, ktoré úspešne prekonáte.

Okruh okolo bratislavského jazera je skvelým odrazovým mostíkom. Do vody ale neskáčte, už je predsa len trochu zima. :-)

Pre pokročilých: Žiadna rutina

Štrkovecké jazero nie je veľké a jednotvárna tisícmetrová trasa dokáže skúseného bežca čoskoro omrzieť.

Naša tabuľa pozná na rutinu liek. Nechajte sa inšpirovať ku skúšaniu nových techník a spestrite si svoj tréning, takže vám kolieska budú ubiehať úplne samé. Vyskúšajte tempové tréningy so zvyšujúcou sa náročnosťou, pripomeňte si bežeckú abecedu a na záver si doprajte regeneračný strečing.

Uvidíte, že aj na jednom kilometri si človek môže dať pekne do tela a ešte vás to bude baviť.

Slávnostné otvorenie a narodeninová párty

Už je to rok, čo robíme radosť bratislavským športovcom (a oni nám :-). Preto otvorení Štrkoveckej tisícky poriadne oslávime. A ako? Predsa behom! Príďte si s nami 19. 10. od 17 hodín zatrénovať na jazernom okruhu a užiť si jesenné popoludnie na čerstvom vzduchu.

Ďakujeme!

Okruh Štrkovecká tisícka sme otvorili vďaka spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom, ktorému ďakujeme za podporu a spoluprácu.

BSK


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:10:18:08
Kilpi Sylane
-74 % Outdoorové šortky Kilpi Sylane
22,95 € 89,90 €
už len 4 ks za túto cenu