info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Obutie aj neobutie za ceny neceny: Vivobarefoot a Mizuno v akcii

06. 02. 2017
Čo majú spoločné značky Mizuno a Vivobarefoot? Mizuno má dlhú tradíciu, ale drží krok s trendmi. Vivobarefoot je trend, ktorý sa však opiera o prastarú tradíciu chôdze naboso. A teraz sú navyše obe tieto značky v akcii.
Obutie aj neobutie za ceny neceny: Vivobarefoot a Mizuno v akcii

Až o polovicu sme zlacnili obutie aj neobutie (teda ďalšie vybavenie) od Mizuno a až o 30% lacnejšie teraz zaobstaráte topánky netopánky od Vivobarefoot.

Japonská kvalita s tradíciou

Mizuno Wave Inspire

Mizuno Wave Inspire Mizuno Wave Inspire

Máte sklony k pronácii a vyžadujete kvalitné tlmenie? Wave Inspire s dvojitou vejárovitou vlnou zaistí mäkký došľap pod správnym uhlom, ale súčasne vás neokráda o rýchlosť. Vďaka tomu je ideálny pre intenzívne tréningy i preteky. Nechajte sa inšpirovať, teraz so zľavou 42 %.

Mizuno Wave Sayonara

Mizuno Wave Sayonara Mizuno Wave Sayonara

Rýchla a súčasne tlmivá, to je cestná topánka Wave Sayonara. Ideálna na tempové tréningy aj dlhšie preteky. Vďaka paralelnéejdoske chráni váš pohybový aparát, ale nebrzdí. Zvezte sa na vlne o 42 % lacnejšie.

Mizuno Wave Ultima

Mizuno Wave Ultima Mizuno Wave Ultima

Pre ultimátnych vytrvalcov je tu ultimátne tlmivá Wave Ultima. Paralelná vlnová doska sa postará o mäkký došľap, takže vám dovolí bežať, pokiaľ bude kam. Kúpte si ju teraz s 42% zľavou.

Prirodzený trend

Trendom posledných rokov je postupne sa navracať k ľudskej prirodzenosti. Jeme viac bio potravín, stále viac z nás nahrádza farmaceutické prípravky prírodnými liečivami, navraciame sa k chôdzi a behu, teda prirodzenému ľudskému pohybu, a okrem iného tiež stále viac túžime po kontakte so zemou pod sebou. A práve ten nám poskytujú "bosé topánky" od Vivobarefoot.

Vivobarefoot Primus Road

Vivobarefoot Primus Road Vivobarefoot Primus Road

Behajte v topánkach, ktoré vašej nohe dovolia správať sa presne tak, ako to príroda zamýšľala. Športujte obutí neobutí s barefoot modelom Primus Road so zľavou 18 %. Ich 3 mm tenká podošva je oderuvzdorná a odolná proti prepichnutiu, takže sa o svoje nohy nebudete báť a môžete si naplno užívať ten pocit pôdy pod nohami.

Vivobarefoot Primus Trail

Vivobarefoot Primus Trail

Behať v teréne naboso: sen alebo nočná mora? S barefootovými, a napriek tomu rýdzo crossovými Primus Trail od Vivobarefoot si taký luxus môžete s kľudom dopriať. 3 mm hrubá, avšak extrémne odolná podošva ochráni vaše chodidlá pred poranením a 5 mm vysoké kolíky vám pomôžu zdolať aj sebedrsnější terén. Vyskúšajte ich teraz za skvelú cenu, so zľavou 18 %.

A to zďaleka nie je všetko! Pozrite sa na ďalšie zaujímavé kúsky od Mizuno a Vivobarefoot a kúpte si špičkové vybavenie na beh aj nebeh za ceny neceny.

Otvoriť celú ponuku Mizuno a Vivobarefoot


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:37:36
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu