info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Nová značka balansuje medzi výkonom a štýlom

26. 09. 2017
Americká značka New Balance o svojich produktoch výstižne hovorí, že sú dokonalou zmesou funkčnosti a estetiky. Ponúkajú totiž výkon, ktorý potrebujete, a štýl, ktorý chcete.
Nová značka balansuje medzi výkonom a štýlom

Milujeme športové topánky. Sú pohodlné, mäkké, a keď potrebujeme dobehnúť MHD, nezradia nás. Lenže chodiť v bežeckých topánkach napríklad do práce nie je úplne kóšer.

Riešením tohto existenciálneho problému je fashion obuv našej novej značky New Balance. Má totiž všetko, čo musí spĺňať topánka, v ktorej chcete tráviť celý deň. Nezaprie svojich ortopedických korenov ani performance základov.

Topánky New Balance sú skvelým spoločníkom pre náročných dni plných úradov, nákupov a pochôdzok, ale nebudete sa za ne hanbiť ani počas casual fridays v kancelárii, v kaviarni či na hodine spevu. Skrátka a dobre, sú pohodlné a zároveň majú štýl.

Viac ako 100 ročná história americkej značky, ktorá je novo súčasťou našej ponuky, začína u Williama J. Rileyho na začiatku 20. storočia. Riley od mladosti pomáhal ľuďom s ortopedickými problémami skrze zdravotnú obuv. Neskôr jeho cesta zľahka mení smer a v roku 1938 Riley vyrába prvú bežeckú topánku. Dnes sa značka zaoberá obuvou nielen pre športovcov, ale predovšetkým pre všetkých, ktorí skrátka radi nosia pohodlnú, zdravú a štýlovú obuv. Kamkoľvek.


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:07:35
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu