info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Náš Radek vyskúšal cyklovýbavu od značky Craft

22. 08. 2021
Ako sa sami dočítate, Radek sa predtým značke Craft tak trochu vyhýbal. Po otestovaní niekoľkých kusov oblečenia ju ale do svojej cyklovýbavy rád zahrnie. Najviac ho ohromili hlavne použité materiály, ktoré sú na tele veľmi príjemné.
Náš Radek vyskúšal cyklovýbavu od značky Craft

Dostal som na testovanie cyklooblečenie od značky Craft. Na bicykli jazdím už nejaký ten piatok a tejto značke som sa popravde trochu vyhýbal. Na trhu je veľa značiek, ktoré robia kvalitné produkty, a ja som rád, že som si každú sezónu vyskúšal niečo trochu iné - od lacnejšieho vybavenia až po to drahšie. K vyskúšaniu som mal možnosť obliecť kraťasy (tzv. bibsy), base layer, dres a bundu proti vetru a musím povedať, že ma táto značka fakt baví!

Cyklonohavice CRAFT ADV Endur

kalhoty

Asi to najdôležitejšie, čo u bibsov hľadať, je ich vložka. Pri Crafte máte na výber rovno zo šiestich možných vložiek, ktoré sú označené C1 až C6, pričom C1 je najkvalitnejšia a najviac vystužená.
ADV ENDURO majú vložku C2. Je to trojvrstvová bezšvová vložka, v sedacej časti je hrubá 12 mm, centrálna časť má 8-10 mm a vonkajší okraj má 3 mm.

kalhoty2

Táto vložka bola veľmi pohodlná aj po viac ako 90 minútovom tréningu v rýchlejšom tempe. Sedadlo som prakticky necítil, za čo som veľmi vďačný. Nemal som potrebu hľadať správnu polohu a mohol som sa sústrediť iba svoj na výkon.

Za ďalšie plus považujem zvolené materiály. Moment prekvapenia nastal, keď som si nohavice navliekol prvýkrát. Nič tak jemné, čo sa cyklonohavíc týka, som na sebe ešte nemal. Nohavice som na tele skoro necítil, z čoho som bol naozaj nadšený.

KÚPIŤ CRAFT ADV ENDUR


Cyklodres CRAFT PRO Aero

dres

Znovu úplná bomba, čo sa týka použitých materiálov. Komfort, ľahkosť, priedušnosť. Odvetrávanie na chrbte. Paráda.
Vozím so sebou menší kompaktný foťáčik, ktorý som z vreciek na predošlých dresoch mával často problém vytiahnuť. Tu tento problém odpadol. Do vreciek sa ľahko dostanem a nemusím za jazdy bojovať s príliš malým otvorom..


Čo ma najviac vytáčalo u iných dresov, bol často strih okolo ramien. Pri rýchlejšej jazde sa dres v týchto partiách vlnil a vial. Mával som pocit, ako keby som mal na ramenách dve malé vlajočky. U Craftu veľmi oceňujem, ako sú ramená a rukávy riešené. Sedia na svojom mieste a ani pri rýchlejšej jazde nikde nič nevlaje. Tu si dovolím povedať, že Aero v názve produktu je naozaj na svojom mieste.

KÚPIŤ CRAFT PRO AERO


Nátelník CRAFT PRO Dry Nanoweight

nátělník

Base layer je pre mňa skoro rovnako dôležitá vec ako dobre zvolené cyklokraťasy. A prečo? Dobre odvádza pot, udržuje moje telo v suchu a aj v tých teplejších dňoch ma dokáže ochladiť. Tento nátelník nevyužívam iba na bicykli pod dresom, ale aj pri bežeckých tréningoch v teplých dňoch, kedy mám chuť bežať bez trička, ale nechcem sa príliš moc odhaľovať. Nátelník vďaka svojim ultraľahkým vlastnostiam na tele takmer necítite.

KÚPIŤ CRAFT ADV ENDUR


Cyklobunda CRAFT PRO Nano Wind

jízda

Minimalistická bunda, ktorú zabalíte do malinkého vrecka. Veľká vec, ktorá nezaberie skoro žiadne miesto. Vozím ju so sebou na každú vychádzku. Dokáže ochrániť nielen pred vetrom, ale aj pred miernym dažďom a vďaka svojej skladnosti sa mi do vreciek zmestia ešte ďalšie veci ako napríklad energetické gély a už spomínaný foťák.

S oblečením od Craftu mám prvú skúsenosť a myslím, že do budúcnosti s touto značkou budem pokračovať. Najviac mi sedia zvolené materiály. Na tele takmer nie sú cítiť, neprekážajú výkonu a vďaka komfortu, ktorý má používateľ, si športové aktivity ďaleko viac vychutnám.

KÚPIŤ CRAFT PRO NANO WIND


VŠETKO OD ZNAČKY CRAFT


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:20:08
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu