info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Na čo sa môžete tešiť u trailových noviniek Salomon?

19. 10. 2021
Technické modely novej trailrunningovej kolekcie CROSS sú pripravené poskytnúť okrem komfortu aj potrebnú ochranu pred nepriaznivým počasím a nástrahami terénu. Po všeobecnom popise kolekcie sa bližšie pozrieme na tri nové modely topánok.
Na čo sa môžete tešiť u trailových noviniek Salomon?

Počas posledných dvoch dekád si Salomon upevnil pozíciu lídra v trailrunningu. Na každú sezónu veľmi zodpovedne vyvíja, pripravuje a prináša na trh inovatívne modely obuvi, oblečenia a ďalšieho potrebného vybavenia pre všetkých bežcov. U svojich produktov kladie vždy tie najvyššie nároky na výkon, rovnako ako na funkčnosť a pohodlie vo všetkých podmienkach.

Špičkoví športovci s pomocou vybavenia značky Salomon neustále posúvajú hranice tohto športu a demonštrujú tak špičkové technické vlastnosti produktov Salomon. Značka sa už dlhú dobu rovnakým dielom zameriava aj na všetky ostatné skupiny spotrebiteľov bez ohľadu na ich športové ambície a ciele. Dokáže tak všetkým nadšeným športovcom priniesť tú najvyššiu mieru komfortu a funkčnosti presne podľa ich očakávania.

trail

JESENNÁ KOLEKCIA MÁ SPOLOČNÝ CIEĽ

Jesenná kolekcia Salomon a s ňou aj modely z rady CROSS sa snažia naplniť potreby všetkých bežcov a športovcov (bez ohľadu na pohlavie či vek), ktorí na popredné miesto kladú pohodlie.

Modely CROSS tak vychádzajú v ústrety potrebám všetkých a sortiment je dostatočne široký, aby uspokojil ich najvyššie nároky na technické vlastnosti, výkon a pohodlie nehľadiac na prostredie a terén, v ktorom sa pohybujú. Či už sa vydajú po vyšliapanej cestičke alebo do náročného terénu, vždy sa môžu spoľahnúť na stopercentnú istotu, ochranu a komfort vybavenia značky Salomon.

wildcross 2

WILDCROSS 2

Jedným z najzaujímavejších modelov jesennej kolekcie je inovovaný model WILDCROSS 2, ktorý je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí sa napriek náročnejším podmienkam nechcú vzdať svojho každodenného tréningu. Pre všetkých, ktorí potrebujú vyššiu mieru ochrany a istoty v blate a zároveň nechcú ustupovať zo svojich nárokov na dostatok pohodlia a komfortu. Toto všetko v sebe WILDCROSS 2 veľmi dobre kombinuje.

Má napríklad zosilnenú ochranu špičky a tento ochranný štít chráni aj ďalšie exponované a namáhané časti topánky. Zvršok v sebe nesie integrovanú Sensifit™ technológiu, ktorá skvele usadí a fixuje nohu v topánke. Šnurovanie je zaistené pomocou rýchlošnurovania Quicklace s kevlarovými šnúrkami. Vyššie výstupky na podrážke poskytnú výbornú trakciu aj na mäkkom povrchu a v blate. Model WILDCROSS 2 je dostupný aj vo verzii s membránou GORE-TEX.

KÚPIŤ SALOMON WILDCROSS 2


madcross

MADCROSS

Úplne nový model v portfóliu značky Salomon je MADCROSS. Spĺňa potreby veľmi početnej skupiny hobby bežcov, pre ktorých nie je prekonávanie svojich osobných rekordov tým hlavným cieľom. Je tu pre tých, ktorí potrebujú pri behu cítiť a vnímať istotu, ochranu a v neposlednom rade tiež komfort po celú dobu aktivity.

Tento mix vlastností dokáže MADCROSS ponúknuť - strečový pružný zvršok s integrovaným jazykom je veľmi pohodlný, priedušný a ľahký. Nechýba ani obľúbená technológia Sensifit™. Podrážka z materiálu Contagrip® potom zabezpečí skvelú trakciu aj na mokrom a klzkom povrchu. Tiež model MADCROSS je ponúkaný vo verzii s membránou GORE-TEX.

KÚPIŤ SALOMON MADCROSS


cross pro

CROSS 2 PRO

Kedykoľvek panujú skutočne ťažké a náročné podmienky, môžete sa úplne spoľahnúť na agresívne a rýchle CROSS 2 PRO. Ide o inováciu obľúbeného modelu CROSS / PRO. Novo riešený znížený opätok spolu s technológiou Multi-Fit na zvršku dokonale obopne a zafixuje vašu nohu v topánke a zabezpečí jej potrebnú stabilizáciu.

Zvršok je konštruovaný ako úpletová ponožka a rovnako pohodlne sa v ňom budete aj cítiť. Nemusíte sa však báť, že by bola nejako opomenutá ochrana a pohodlie. O ne sa dokonale postará ochranný štít zvršku z materiálu Matryx. Podrážka s agresívnymi výstupkami, ktoré sú šikovne asymetricky rozmiestnené, je z Contagrip® materiálu a poskytne tú najlepšiu trakciu pre intenzívne trailrunningové zážitky.

KÚPIŤ SALOMON CROSS PRO


CELÁ KOLEKCIA SALOMON CROSSCenová
bomba
Akcia zmizne za
0:12:05:03
Kilpi Sylane
-61 % Outdoorové kraťasy Kilpi Sylane
34,90 € 89,90 €
už len 7 ks za túto cenu