info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

MySasy - Osobný tréner vždy po ruke

11. 02. 2019
Športovci milujú progres. Chcú sa zlepšovať, posunúť svoju výkonnosť, využiť naplno svoj potenciál. A ako to dosahujú?
MySasy - Osobný tréner vždy po ruke

Trénujú. Opakovane sa "stresujú" a zvykajú si na tento stav, učia sa mu čeliť. Stávajú sa silnejšími.

Znie to jednoducho, lenže stres je dobrý sluha, ale zlý pán. Pri dlhodobom pôsobení na neho organizmus reaguje rôzne a pri nesprávnej práci so stresom môže dôjsť ku zníženej efektivite tréningu, pretrénovaniu aj únavovým zraneniam.

Aby sme docielili rozvoj, je potrebné nájsť tú správnu hladinu stresu a správne rozloženie aj náplň tréningov. Vďaka tomu môžeme nakopnúť svoj výkon a posunúť sa o stupienok vyššie.

Ako teda trénovať efektívne?

Počúvajte svoje telo a jeho fyziologické mechanizmy a namiešajte pre neho tú správnu zmes tréningu, regenerácie a kvalitnej stravy.

Spôsobov, ako sledovať reakcie svojho organizmu, je pomerne dosť, ale väčšina z nich končí pri tepovej frekvencii.

Diagnostický systém MySasy sa oproti tomu zameriava na zmeny v samotnej nervovej sústave. Zameriava sa na analýzu variability srdcovej frekvencie (SA HRV), ktorá je pod silným vplyvom autonómneho nervového systému (ANS). Systému, ktorý riadi procesy v našom tele odohrávajúce sa bez nášho vedomia. MySasy sleduje rovnováhu ANS a dáva zatiaľ najobjektívnejšie informácie o efektivite našich tréningov.

Ako MySasy pracuje?

 • Meriame ideálne ráno po prebudení
  • Pretože v tej chvíli nie je telo vystavené neštandardným vplyvom a dosahujeme tak čo najkonštantnejších a porovnateľných podmienok merania
 • Nasadíme si pás (podobný pásu športtestera) a zapneme aplikáciu
  • Aplikácia Vás prevedie celým meraním
 • Najlepšie meriame denne
  • Po 8 meraniach začne aplikácie vyhodnocovať vašu reakciu na tréningové zaťaženie
 • Význam výsledkov
  • Hodnoty získané MySasy vám umožnia detekovať efektívne tréningové metódy pre váš organizmus a tým pádom zefektívniť celý tréningový proces

Otestované za vás

V bratislavskom Sanasporte sme v spojení s tímom MySasy vytvorili tréningovú skupinu, ktorá podstúpila tri týždne testovania. A ako športovci systém hodnotia?

Jakub: "MySasy je tvoj virtuálny kouč. Možno máš napísaný tréningový plán (ja som nemal), ale vďaka MySasy vieš hneď ráno, v akom stave sa tvoje telo nachádza. Možno bol včerajší tréning príliš tvrdý a mal by som dať dnes len výklus alebo naopak, zabiť si tažké intervaly. Vďaka pravidelnému meraniu som sa znova prinútil trénovať po prestávke vynútenej zranením, takže aj v tomto mi MySasy pomohlo nakopnúť a znova motivovať."

Peter: „Začal som s testovaním a v podstate som nevedel čo robím. Aplikácia a testovanie bolo veľmi intuitívne, takže aj bez veľkých poznatkov sa to dalo veľmi ľahko pochopiť. V podstate ma to začalo baviť a začal som sa o to prirodzene zaujímať. Začalo ma zaujímať prečo a z akého dôvodu sa po mojom meraní nachádza „krúžok“ v tom či onom kvadrante a či je viac napravo alebo naľavo. Prečo sú tie „krúžky s čísielkami“ pokope alebo inokedy roztrúsené po celom kvadrante alebo úplne inde.

Následne na to prišla prednáška o aplikácii a testovaní priamo od človeka z MySasy. A zrazu to dávalo zmysel. Bonus bol, keď som sa dozvedel aký typ som –„držák“ . Určite taktiež veľmi zaujímavá informácia pre môjho trénera, ktorý vie zložiť do budúcna tréning tak, aby som sa posunul ďalej. Dnes používam maSasy, vediem si tréningový denník aby som  vedel čo všetko ovplyvnilo výsledok merania a čo všetko som spravil a mal by som spraviť aby to „koliesko“ bolo tam kde ho chcem mať. Trénujem preto lebo chcem. A keď tréning dáva zmysel tak je to radosť a pohoda . MySasy k tomu dopomáha a zároveň ma chráni aby som to neprešvihol.“ 


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:20:45
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu