info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Horúce novinky od Oliver pre bedminton a squash

26. 09. 2016
Pôvodne austrálska, teraz nemecká značka Oliver si od svojho vzniku v roku 1954 vybudovala zvučné meno. Nielen na slovenskom trhu je už viac ako 15 rokov jednotkou medzi výrobcami squashového, bedmintonového, tenisového a golfového vybavenia. Jej najväčšou prednosťou je snúbenie tradície a skúseností s najmodernejšími technológiami súčasnosti. Tento rok na jeseň nás o tom znova presvedčila.
Horúce novinky od Oliver pre bedminton a squash

Nová generácia rakety "bez designu" opäť kraľuje

Milovníci squashu si skutočne prídu na svoje.

Oliver predstavil nový model exkluzívnej rakety No Design z limitovanej závodnej edície, s ktorou hrajú aj takí squash majstri ako Anna Klimundová či Lukáš Jelínek. Obaja si ju nemôžu vynachváliť pre jej ľahkosť, jednoduchú ovládateľnosť a dravosť, vďaka ktorej im pomáha na ceste za víťazstvom.

Raketa No Design už niekoľko rokov slávi obrovské úspechy medzi squashovými profesionálmi i amatérskymi hráčmi. Nová generácia je pritom technologicky ešte vyladenejšia a ani tento rok nestráca na výnimočnosti. Pre sezónu 2016/17 ich Oliver vypustil na slovenský trh len 100 kusov! Váhať sa preto neoplatí. Každý uvedomelý hráč totiž vie, že ak chce pre svoju squashovú kariéru niečo urobiť, teraz má jedinečnú príležitosť. No Design totiž nepripúšťa porážku!

Osobný tréner priamo vo vašich rukách

Ani hráči bedmintonu neprídu skrátka. Oliver totiž prichádza s novinkou, ktorá berie dych.

Revolučná bedmintonová raketa Oliver Plasma TX5 RDS vám takmer sama zastane trénera. Ako prvá a jediná v Európe je totiž vybavená systémom RDS, ktorý automaticky vyhodnocuje rýchlosť vašich pohybov, štýl hry, tipy úderov a mnoho ďalšieho, a to priamo pri hre. Všetky získané informácie spracováva a odosiela do vášho smartphonu, takže môžete sami posúdiť svoj výkon na základe presných dát a rozvíjať tak svoju techniku ​​hry.

Inteligentná raketa Plasma TX5 RDS je vhodná pre tréning i zápasy, pretože vám poskytuje maximálnu kontrolu nad hrou. Zároveň je veľmi ľahká a umožňuje pohotové reakcie a odpaly.

S týmto osobným trénerom priamo vo vašich rukách už vám loptička nikdy na zem nespadne.

Nielen tieto rakety, ale aj ďalšie športové vybavenie Oliver si môžete objednať na našom e-shope, alebo si ho osobne prezrieť a ohmatať v našej brnenskej predajni.

Posuňte svoju hru ešte o úroveň vyššie. Oliver vám pomôže.

 


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:00:31:37
Mizuno Terry FZ Jr
-63 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
17,95 € 47,95 €
už len 2 ks za túto cenu