info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Hlasujte za nás v ankete ShopRoku 2023

27. 12. 2023
Radi vám pomáhame pri výbere športového vybavenia, pomôžete nám teraz vy? Stačí pár kliknutí v ankete ShopRoku 2023, to je všetko, čo žiadame.
Hlasujte za nás v ankete ShopRoku 2023

Ďakujeme vám za vašu vernosť v uplynulom roku, vaše priateľstvo si veľmi vážime. Sme radi, že ste tu s nami, že vám pomáhame pri výbere a dodávame kvalitné športové vybavenie. Pretože keď vás nič neobmedzuje v pohybe, užijete si každú aktivitu naplno!

Športuj srdcom, hlasuj srdcom

Neustále zlepšovanie našich služieb každoročne hodnotíme aj podľa výsledkov ankety ShopRoku 2023, konkrétne podľa umiestnenia v kategórii Cena popularity, v ktorej hlasujete priamo vy, naši zákazníci. Minulý rok ste nás dostali do finále, dokážeme spoločne zvíťaziť?

Radi by sme vás požiadali o minútu vášho času na vyplnenie krátkeho formulára. Každý hlas sa počíta a medzi našimi konkurentmi sú veľkí dravci, ktorí zbierajú hlasy ako na bežiacom páse. Hlasujte za nás a pomôžte nám rozvíriť vody.

Hlasovať môžete až za tri vybrané e-shopy a my budeme radi, ak sa ocitneme v spoločnosti ďalších skvelých obchodov, ktoré vám robia radosť a kde často nakupujete.

HLASUJEM


ShopRoku 2023

Prečo hlasovať za nás?

Pretože nás máte radi. Ale ak ste stále na vážkach, môžete sa pozrieť, čím podľa nás vynikáme nad konkurenciou.

Vo svete športu je určite veľa obchodov, ktoré ponúkajú kvalitné produkty a poradenstvo. My sme sa vždy zameriavali aj na iné aktivity, vďaka ktorým sa cítime byť viac súčasťou športovej komunity. Pri organizovaní a realizácii našich projektov sme nadviazali priateľstvá a získali cenné skúsenosti a podnety od športovcov telom i dušou. Vaše podnety sme potom spätne zapracovali a vďaka nim sme vytvorili ďalší obsah pre e-shop, časopis, projekty a sociálne siete.

Ako jeden z našich najväčších projektov hodnotíme videokurz Môj prvý beh, kde sme krok za krokom učili správnu rozcvičku pred pohybom, techniku behu, pravidelné dýchanie a strečing po tréningu. Vysvetlili sme aj správne vrstvenie a rozdiely medzi športovými materiálmi.

Ďalším skvelým podujatím bola Cesta za snem: UTMB, kde sme vybavili dvoch skvelých amatérskych bežcov a pomohli im dostať sa na štart jedného z najťažších bežeckých pretekov na svete. Spoločne sme zažili ich tréningový progres, ako aj ich emócie a útrapy počas preteku.

Vždy, keď máme príležitosť, pomáhame charitatívnym organizáciám, spoluorganizujeme športové podujatia, poskytujeme ceny na preteky a na sociálnych sieťach organizujeme súťaže o skvelé športové vybavenie. Jednoducho sa vždy snažíme urobiť niečo navyše, aby sme vyčarili úsmev na tvárach všetkých športových nadšencov. Sme totiž z rovnakého cesta.


POŠLEM VÁM HLAS
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:09:19:36
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu