info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Fitness týždeň plný aktivít

26. 01. 2018
Koniec januára je obdobie, kedy nás pomaly opúšťa novoročné nadšenie, morálka klesá a my svoje nádejné predsavzatia trochu previnilo odkladáme na budúci rok. Tento rok je ale všetko inak! Pomôžeme vám toto zákerné obdobie preklenúť vďaka Fitness týždňu plnému aktivít.
Fitness týždeň plný aktivít

Bratislava koncom januára ožije. Spojili sme svoje sily s crossfitovým Gymom Proton a Tréningovou akadémiou Miletička a usporiadame pre vás týždeň nabitý elánom a tréningovým nadšením. Čo vás čaká?

Bratislava:

Utorok

V utorok 30. 1. 2018 o 18:00 - testovací tréning CrossFit Proton

Vždy ste si chceli vyskúšať CrossFit, ale báli ste sa naskočiť do už rozbehnutého kola ich náročne vyzerajúcich tréningov? Teraz máte príležitosť zúčastniť sa zdarma ukážkového tréningu a ešte získať voucher v hodnote 10 € na nákup u nás. Zaregistrujte sa na e-maily zdenek.stepanek@sanasport.sk a príďte do gymu Proton na adrese Turbínová 1, Bratislava (kapacita je 20 ľudí).

Crossfit Proton

Streda

Pokiaľ už do Protonu chodíte a makáte na sebe, odmeníme vás. Na svojom pravidelnom tréningu v stredu 31. 1. 2018 získate voucher na 10 €, za ktorý si u nás môžete kúpiť, čokoľvek si váš tréning žiada. To sa hodí, nie?

Štvrtok 

Vo štvrtok 1. 2. 2018 si môžete dať do tela opäť, tentoraz na našom klasickom bežeckom tréningu Reebok Run Crew ladenom do fitness.

Piatok

V piatok 2. 2. 2018 vás na predajni v Bratislave čaká celý deň s fyzioterapeutom Petrom Škodom. Ten vám poskytne športovo zameranú diagnostiku pohybového aparátu, vďaka ktorej budete môcť športovať ešte zdravšie.

Diagnostika je individuálna a trvá 30 minút, preto sa na rad dostane len 12 najrýchlejších z vás. Rezervujte si svoje miesto na e-maily zdenek.stepanek@sanasport.sk, a to od 10:00 do 16:30 každú polhodinu (iba od 13:00 do 14:00 si Peter  s vaším dovolením dá pauzu :-). Na diagnostiku príďte v upnutom oblečení (elastické nohavice aj tričko).

A keby ste piatok predsa len chceli osláviť pohybom, máte šancu, ak chodíte do Tréningovej Akadémie na adrese Miletičova 1884/17. Piatkový tréning so Sanasportom je určený pre pravidelných návštevníkov.

Sobota

Ak ste v Tréningovej Akadémii ešte neboli, aj tam sa s nami pozriete.

Tréningová akadémia
V sobotu 3. 2. 2018 tam totiž organizujeme dva kondičné tréningy a prednášku o výžive pre športovcov. Vstupné na tréning a prednášku je 5 €. Ako odmenu za účasť od nás navyše získate voucher na 10 € na nákup športového vybavenia.
Aj tu platí, že kto skôr príde, ten cvičí, preto si nezabudnite urobiť rezerváciu na e-maily zdenek.stepanek@sanasport.sk! Kapacita každého tréningu je 10 ľudí.

Chystáte sa na niektorý z našich tréningov? Dajte potom nám i svetu vedieť, ako sa vám páčil! Budeme radi za každú vašu spokojnú fotku či správu s hashtagom #fitnesstyzden a #sanasport :-)

Zľavová akcia

Nechcete prísť, ale radi by ste nakúpili výhodne v našej fitness akcii? Taktiež možnosť :-)

Ukázať fitness zľavy


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:12:56
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu