info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Dostali ste nás do finále ankety ShopRoku 2021

06. 06. 2022
13. ročník ankety ShopRoku je na konci a výsledky nás neskutočne potešili. O konečnom umiestnení rozhodovali zákazníci aj odborná porota. Heureka.sk vyhlásila najkvalitnejšie e-shopy vo viacerých kategóriách. Medzi tromi najlepšími e-shopmi medzi Športovým vybavením je aj náš Sanasport.sk.
Dostali ste nás do finále ankety ShopRoku 2021

Cieľ celej ankety ShopRoku 2021 je rovnaký ako každoročne - nájsť weby, ktoré udávajú správny smer, nezaoberajú sa iba predajnou stránkou a dávajú svojim zákazníkom a návštevníkom služby navyše.

Preto ShopRoku 2021 rozdeľuje tri hlavné ocenenia na Cenu kvality, Cenu popularity a Cenu Heureky. My sme zažiarili hneď v tej prvej.

recenzie

Cena Kvality

Táto kategória zahŕňa celoročné hodnotenie zákazníkov, ktorí svojim názorom môžu ostatným e-shop odporučiť alebo potenciálnych zákazníkov od nákupu odradiť. Vychádzať by pri tom mali z vlastnej skúsenosti a spokojnosti s nákupom.

Samotné vyhlásenie finalistov vychádza predovšetkým z celkového počtu hodnotení, počtu produktov a z výsledku percentuálneho hodnotenia zákazníkov, ktorí e-shop odporučili či neodporučili.

Sme nadšení, že nás odporúča 99% hodnotiacich zákazníkov a naše celkové hodnotenie dosiahlo maximum = 5 z 5 možných hviezdičiek.

služby

Veľmi ďakujeme všetkým, ktorí sa do hlasovania zapojili a dopomohli nám k tomuto skvelému osvedčeniu. Funguje to pre nás ako palivo do ďalších rokov, kedy nezaspíme na vavrínoch, budeme vám stále prinášať prvotriedne športové produkty a budeme sa o vás stále starať s čo najväčším úsilím.

Zachovajte nám priazeň a užívajte si s nami šport a aktívny pohyb naplno!


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:17:44:18
Mizuno Core 3/4 Tight
-60 % 3/4 športové legíny Mizuno Core 3/4 Tight
18,95 € 47,95 €
už len 7 ks za túto cenu