info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Čo sme kedysi robili, teraz nerobíme, ale budeme robiť!

23. 07. 2023
Samozrejme, hovoríme o všetkých druhoch projektov nad rámec bežnej činnosti. Kedysi sme boli v kurze, takže sme vám mohli priniesť názory skúsených športovcov na čele s bežcami. Potom to akosi upadlo.
Čo sme kedysi robili, teraz nerobíme, ale budeme robiť!


Môj prvý beh

Sme radi, že mnohí z vás stále nachádzajú poučenie napríklad v našom najväčšom videoprojekte Môj prvý beh. Aj keď sú tieto videá už niekoľko rokov staré, múdrosť a skúsenosti z nich nevyprchali. Stále v nich nájdete množstvo užitočných rád, ako začať behať, ako sa neustále zlepšovať a na čo si dávať pozor.

Táto kompletná škola behu je samozrejme zadarmo. Patrí všetkým, ktorí majú radi aktívny pohyb a chcú dať svojmu telu možnosť bezpodmienečného zdravia prostredníctvom pohybu a športu.

Pre tých, ktorí ešte nevedia, pripravujeme v budúcnosti nové diely, v ktorých sa do behu ponoríme podrobne a ukážeme si aj najnovšie technológie. Pretože technológie sa nevyhýbajú ani prirodzenému pohybu, akým je beh.

MÔJ PRVÝ BEH


topanka roku

Topánka roku

Pamätáte si ju? Stovky z vás vyskúšali bežeckú obuv a napísali svoje názory. Celkovo sme pri ich testovaní každý rok nabehali viac ako 5 500 kilometrov. To je veľa behu. Pri testovaných modeloch ste hodnotili niekoľko faktorov, ako napríklad pohodlie, priedušnosť, hmotnosť, vzhľad a celkový dojem. Niekedy bolo víťazstvo jasné, inokedy to bolo tesné. Vždy ste sa však dobre bavili!

Je dobré, že táto celonárodná anketa pomohla bežcom vybrať si nové topánky na cestu aj do terénu, ale dôležitejšie je, že ste si tréningy a testovanie užívali a bavili sa pri tom. My tiež!

A nebojte sa, v ankete Obuv roka nešlo o bezmyšlienkovité vypĺňanie kartičiek. Na celé testovanie vždy dohliadali skúsení ultramaratónci, ktorí každému pomohli zhodnotiť, či je jeho topánka 10 z 10 alebo len 9 z 10.

TOPÁNKA ROKU


#behamzdarma

Ach áno, aj ty si bežal zadarmo. Keď ste zdieľali svoje aktívne fotografie a získali najviac lajkov, dostali ste od nás bežecký výstroj. V jednom momente sme takmer nestíhali sledovať, kde všade sa objavuje náš súťažný hashtag #behamzdarma. Tie časy sú už preč, ale nie je všetkým dňom koniec. Možno sa takáto súťaž opäť vráti, boli by ste pre ňu?

#BEHAMZDARMA


utmb

UTMB: Cesta za snem

Poďme ďalej. Oveľa ďalej! Ultra-Trail du Mont-Blanc sú najextrémnejšie terénne preteky v Európe, a to ani zďaleka nie sú najlepšie na svete. Kto si trúfne zabehnúť 166 kilometrov s celkovým prevýšením viac ako 9400 metrov? My dvaja sme jedného našli. Víťa a Titus boli amatérski bežci, ktorí snívali o dokončení UTMB.

No čo sa dá robiť v takomto čase? Možno len spojiť svoje prostriedky, výstroj a čo najviac slov podpory a vydať sa s nimi dokončiť toto šialenstvo. Tak sme to aj urobili.

Bolo úžasné sledovať celý ich vývoj a sprevádzať ich na najťažšej skúške ich života. Stále nás mrzí, že sa preteky podarilo dokončiť len jednému z dvojice. Druhý musel, žiaľ, odstúpiť. Je to škoda, mal to v sebe. Viac už nebudeme prezrádzať, stačí si to celé pozrieť vo videu.

CESTA ZA SNEM: UTMB


Čo ďalej?

Ďalšie projekty sa chystajú, nebojte sa. Musíme sa len trochu zmobilizovať a začneme! Medzitým si vyberte nejaký pekný výstroj, vďaka ktorému budete mať opäť chuť byť pravidelne aktívni. V rámci nášho 14. ročníka Sanasportin na nákup máte tie najlepšie podmienky - viac ako 20 000 produktov sme zľavnili až o 75 %.

UKÁŽTE, ČO MÁTE
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:23:35:17
Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
-56 % Detská bunda Color Kids Jacket - Rec. - Colorblock
36,95 € 84,67 €
už len 4 ks za túto cenu