info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Čo robíme pre podporu zdravého pohybu a športu?

29. 07. 2023
Vyberáme športové vybavenie, ktoré vďaka svojej konštrukcii podporuje správne fungovanie vášho pohybového aparátu. Keď si nebudete istí, po ktorom výrobku siahnuť, radi vám poradíme a odporučíme vám ten najlepší kúsok. Chceme, aby ste si svoj šport užívali.
Čo robíme pre podporu zdravého pohybu a športu?

To, že sa zameriavame predovšetkým na zdravie, inými slovami znamená, že sa nesnažíme predávať tie najdrahšie produkty. Vždy sa zaujímame o vaše individuálne potreby. Len tak vám môžeme zaručiť, že dané športové vybavenie vám bude robiť dlhodobú službu.

Naši špecialisti v obchode sa vám budú venovať aj v našom online poradenskom chate a prevedú vás výberom v e-mailovej konverzácii. Aj keď zavoláte na naše zákaznícke centrum a budete sa chcieť poradiť, telefón vám zodpovie odborník spoločnosti Sanasport, ktorý rozumie športovému vybaveniu, a odporučí vám najvhodnejšie produkty.

Sme hrdí na náš individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Dokážeme poradiť profesionálnym športovcom, nadšencom aj všetkým vám, ktorí sa snažíte zhodiť nejaké to kilo a zlepšiť svoju kondíciu.

Chcete poradiť najvhodnejšie vybavenie?

Samozrejme, najlepšie je navštíviť nás priamo v našej predajni na Údolní 27 v Brne. Vyškolený personál s vami prejde diagnostiku nôh, vyspovedá vás o vašich športových zámeroch a podľa toho zúži výber na produkty, ktoré ochránia váš pohybový aparát pred zbytočným zranením. Vyhnete sa tak poškodeniu zdravia a budete môcť bez problémov športovať aj v pokročilom veku.

Všetky rady a diagnostika chodidiel v Sanasporte sú vždy bezplatné - tak je to už od založenia spoločnosti Sanasport v roku 2009.

Čo ďalšie môžete urobiť pre svoje zdravie?

Kliknutím na tlačidlo nižšie nájdete všetky produkty, ktoré podporujú a chránia vaše zdravie. Pretože zdravie je to najdôležitejšie, čo máme.

PODPORTE SVOJE ZDRAVIE


Chráňte zdravie svoje aj všetkých okolo. Osviežte si prvú pomoc a nebuďte ľahostajní k ľuďom vo vašom okolí.

PRVÁ POMOC


Chcete podrobnejšie pokyny pre rôzne neočakávané situácie? Máme ich pre vás, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie. Ak chcete mať postupy pre rôzne situácie stále pri sebe, môžete si stiahnuť karty postupov tu.

POSTUP PRI POMOCI


Želáme vám, aby ste nikdy nemuseli poskytovať prvú pomoc. Keď však takáto situácia nastane, je dôležité nepanikáriť a byť pripravený!
Cenová
bomba
Akcia zmizne za
0:18:28:49
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu