info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Bežia u nás Dni adidas

01. 04. 2019
Netrpezlivo sme očakávali ich príchod a teraz sú tu! Dni adidas prebiehajú 1.-14. 4. 2019 a prinášajú so sebou bezchybnú tašku na topánky ku každému páru adidasek.
Bežia u nás Dni adidas

Vyskúšajte nové cestné bežecké topánky adidas Ultraboost 19 a keď sa vám budú páčiť, nebude nič jednoduchšieho, než si ich u nás kúpiť. A trebárs hneď.

Ku každému páru topánok adidas v hodnote nad 80 € vám prvých štrnásť dní v apríli (alebo do vypredania zásob) pridáme priedušné puzdro na topánky, takže si ich kedykoľvek môžete zbaliť so sebou. Jednoduchý dizajn púzdra podtrhuje veľké logo adidas, praktickú stránku tašky umocňuje zapínanie na zips a klasické očko na nosenie a zavesenie. Rozmery tašky sú 10 cm x 20 cm x 37 cm.

Taška adidas

Potešte svoje aktívne ja - zbaľte si svoje topánky v originálnom puzdre do batohu či kufra a vyrazte na tréning či dovolenku natešení na príjemný a hladký beh. Potešte svoje módne ja - čapnite štýlovú tašku a hurá za zážitkami. A v neposlednom rade potešte svoje enviromentálne ja - majte pri sebe tašku, ktorá je z polovice vyrobená z recyklovaného materiálu.

Chyťte Dni adidas za pačesy a ozdobte si svoj športový outfit.

Pozrieť všetko od adidas


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
1:09:11:30
Kari Traa Humlesnurr Tee
-59 % Športové tričko Kari Traa Humlesnurr Tee
23,95 € 59,00 €
už len 9 ks za túto cenu