info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Bežecké tréningy v Brne

12. 12. 2014
V spolupráci s firmou Andrlesport a bežeckým projektom RunForrestRun (RFR) sme pripravili cyklus ôsmich skupinových tréningov pre zlepšenie vašej bežeckej techniky.
Bežecké tréningy v Brne

Beh patrí medzi zdanlivo jednoduché športové aktivity. Napriek tomu sa rad bežcov dopúšťa chýb, ktoré brzdia ich výkonnosť a môžu privodiť aj nepríjemné zranenie. Pre vás, ktorí chcete behať pravidelne a zdravo si beh užiť, je technika behu základným stavebným kameňom.

Behajte a rozvíjajte svoju kondíciu zdravo

Špičkový kondičný tréner a bežec Josef Andrle je autorom metodológie RFR, ktorá vám umožní (rovnako ako Forrest z filmu Forrest Gump) cez vnímanie svojho tela pocítiť radosť z behu i zlepšiť svoju výkonnosť.

Hlavné témy jednotlivých tréningov:

 1. Vnímanie chodidiel a hlavy pri behu, senzomotorika
 2. Spôsoby rozcvičenie, členok a jeho práca pri behu
 3. Odrazové cvičenie pre zapojenie členku
 4. Základné bežecké prvky aneb abeceda inak
 5. bežecká koordinácia
 6. Práca paží a ramien pri behu
 7. Uvoľnený beh = uvoľnená práce bokov
 8. Bočné svalové skupiny pri behu

Základné parametre cyklu tréningov:

 • cyklus 8 tréningov bude prebiehať každú stredu od 7. 1. 2015 do 25. 2. 2015 miesto tréningu: atletický tunel, Brno, Oblá 51c (sídlisko Kamenný Vrch)
 • čas tréningu: 19 - 20 hodín
 • maximálny počet bežcov v skupine: 12
 • cena vč. DPH: 180 Sk (jednotlivý tréning) alebo 1 400 Sk (cyklus 8 tréningov) alebo 1 260 Sk (cyklus 8 tréningov pre klientov Sanasportu čiže jeden tréning zadarmo)
 • prihlásiť sa môžete e-mailom na info@runforrestrun.cz alebo na tel. 778 033 838
 • záruka kvality: ak si zaplatíte celý cyklus tréningov a po prvom tréningu nebudete spokojní, vrátime vám čiastku 1 260, - Sk späť.

Od 7.1. 2015 sa na vás každú stredu teší tréner RFR Bořivoj Hojgr ( www.runforrestrun.cz ).

Josef Andrle

Vo vrcholovom duatlone a triatlone sa pohyboval niekoľko rokov, na svojom konte má titul Ironman. Dnes sa pravidelným behaním udržiava v dobrej kondícii. Okrem prípravy mladých talentovaných športovcov učí a prednáša o kondičnom tréningu a bežeckých zručnostiach na seminároch pre rôzne druhy športov - tenis, hokej, lyže, orientačný beh, golf. Zvládnutie bežeckej techniky je dôležité pre každý šport. Svoje o tom via aj naši reprezentanti v lyžovaniu - Ondra Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík a Adam Kotzman, ktoré so svojím tímom pripravuje už niekoľko rokov.

Bořivoj Hojgr

9 rokov sa závodne venoval bežeckému lyžovaniu a cezpoľnému behu, nasledovala atletika a ďalšie športy ako volejbal, lyžovanie, snowboarding. Po absolvovaniu Masarykovej univerzity v Brne odbor učiteľstvo TV sa stal trénerom firmy Andrlesport. Vo svojej tréningovej skupine má nádejných atlétov aj špičkových orientačných bežcov ako Vojtu Kráľa a Vendulu Horčičkovou.

"Vieme, ako ťažké je s behom začať, ako sa pripraviť na vrcholný športový výkon aj ako chutí radosť z behu, kedy je človek sám sebou. Poďte to vyskúšať s nami! "


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:16:47:53
Sensor Cyklo Summer Stripe dámský dres kr.rukáv šedá/růžová
-59 % Cyklistický dres Sensor Summer Stripe
26,95 € 66,00 €
už len 4 ks za túto cenu