info@sanasport.sk Odpovieme do 24 hodín

Asics Gel Nimbus 20: Maratónska edícia

11. 04. 2018
Buďte neskromní a nechajte sa inšpirovať najväčšími maratónmi sveta. S limitovanou edíciou Asics Gel Nimbus 20 sa môžete obuť do Paríža, Londýna, Barcelony, Štokholma alebo Tokya.
Asics Gel Nimbus 20: Maratónska edícia

Bežecká klasika v novom šate, tak sa dá popísať nová kolekcia Asics Gel Nimbus 20 s unikátnym dizajnom inšpirovaným maratónskymi mestami.

Červená ako londýnsky double decker

Asics Nimbus London

Dvojposchodové autobusy, telefónne búdky, uniforma hradnej stráže a teraz aj maratónske tenisky. Londýn má skrátka červenú rád, takže ak radi beháte až na krv, je to vaše mesto. Maratón sa tu prvýkrát bežal v roku 1981 a jeho trasa vedie pozdĺž rieky Temže.

buy


Oranžová ako piesčité pláže Barcelony

Asics Nimbus Barcelona

Čo tak zabehať si v samotnom srdci Katalánska? Maratón v Barcelone sa behá od roku 1978 a vedie hlavnými ulicami tohto majestátneho mesta.

comprar


Modrá ako polnoc v Paríži

Asics Nimbus Paris

Ach áno, romantický Paríž. Prechádzka od Champs-Élysées cez Place de la Concorde po Foch Avenue znie síce mierumilovne, ale zabehnúť si ju s časom čo najviac sa blížiacim dvom hodinám už zas tak jednoduché nie je. V uliciach Paríža sa bežci stretávajú od r. 1896. Pridáte sa k nim na budúci rok?

acheter


Zelená ako švédska jar

Asics Nimbus Stockholm

Zima sa síce vo Švédsku drží dlhšie ako u nás, ale až v júni odštartuje 40. ročník štokholmského maratónu, bude tam už zaručene zeleno. Obujte Nimbus vyhotovený v jednej z dominantných farieb tohto závodu a vyrazte do ulíc Štokholmu alebo akékoľvek iného mesta. Ak si dáte maratón alebo inú vzdialenosť, to už je na vás.

köpa


Pestrá ako japonské kreslené filmy

Asics Nimbus Tokio

Za čiernymi oblekmi tokyjských biznismenov to priamo tepe pestrou históriou i nespútaným koloritom súčasnej japonskej popkultúry.

Behá sa tu najmladší z uvedených maratónov, ktorý prvýkrát odštartoval v roku 2007. Aj tento rok, už tradične, od Tokyo Metropolitan Government Building.

買う


Cenová
bomba
Akcia zmizne za
2:10:44:49
Mizuno Terry FZ Jr
-68 % Detská mikina Mizuno Terry FZ Jr
15,24 € 46,94 €
už len 12 ks za túto cenu